• Informacje na temat:

  impreza u lisa

Artykuły na temat: impreza u lisa
 • Młodsza córka Kingi Rusin (46 l.) i Tomasza Lisa (51 l.) wie jak się bawić. Niedawno świętowała hucznie urodziny. Ze zdjęć jakie w tym czasie publikowała, można wnioskować, że odbyły się one w wielkim stylu. Impreza, motorówka i alkohol - takich urodzin nie powstydziłaby się nawet amerykańska gwiazdka. Wszystko to Iga uwieczniła na zdjęciach i absolutnie nie kryła się z tym, że pije alkohol z tej...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Kinga Rusin i Tomasz Lis bezsilni. Chodzi o młodszą córkę, Igę Lis

  ..., gdy nie odpisujesz. Sobie wymyśliłaś chyba, że tu melanż. Że siedzę z kolegami i cię ignoruję” – rapuje z przejęciem Taco (sprawdź słowa całego utworu tutaj ).  To przeczy wyobrażeniom Lisa o tym...

 • Hanna Lis o swoich córkach

  Hanna Lis podkreśla, że jej córki nie lubią rozgłosu i nie chcą brylować na salonach. Dziennikarka, która sama również unika show-biznesowych imprez, ma nadzieję, że nastolatki jak najdłużej będą trzymać się z dala od próżnego świata celebrytów.

 • Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się?! "To już pewne"

  ...rzekomego kryzysu w małżeństwie Lisów. Para od lat nie pokazuje się razem na oficjalnych imprezach, małżonkowie unikają też publicznych wypowiedzi na swój temat.  Jak przekonuje "Flesz", ich związek przeszedł...

 • Lisa Lopes czuje się dobrze

  "Z Lisą Lopes wszystko w porządku" - takie oświadczenie złożył we wtorek rzecznik Lisy Lopes, zaginionej kilka dni temu członkini grupy TLC. Wydał je w związku z Jest zamieszaniem spowodowanym przez domniemane zniknięcie czarnoskórej wokalistki, która niedawno nie pojawiła się na dużej imprezie.

 • Hanna Lis i Kinga Rusin: kulisy spotkania byłych przyjaciółek

  Gdy Kinga Rusin (45 l.) dowiedziała się, że jej dawna przyjaciółka Hanna Lis planuje pojawić się na balu Fundacji TVN, zrobiła ponoć wszystko, by do tego nie dopuścić.

 • Kłótnia o Tomasza Lisa

  Tomasz Lis podpadł dziennikarzom "Super Expressu", którzy... domagają się odebrania popularnemu publicyście tytułu Dziennikarza Roku Grand Press 2009. Zachowanie "Super Expressu" ostro skrytykował naczelny miesięcznika "Press".

 • Hanna Lis po raz pierwszy od dawna o Tomku!

  Wygląda na to, że w małżeństwie Hanny (46 l.) i Tomasza Lisów (51 l.) nie dzieje się tak źle jak przedstawiały to tabloidy…

 • Hanna Lis zagrozi Kindze Rusin?

  - Kinga ma Edwarda , a teraz Hanna pokazała, że może mieć za sobą Aldonę . Szykuje się pojedynek gigantów! - mówi osoba z TVN.

Zdjęcia na temat: impreza u lisa
Wideo na temat: impreza u lisa