• Informacje na temat:

  impreza u oli

Artykuły na temat: impreza u oli
 • Seksowna Ola Kwaśniewska pozuje w futrze!

  ...interweniować policja. Równie dobrze musiała się na nich bawić także Kwaśniewska, bo dobry humor nie opuszczał jej także następnego dnia. Wtedy to zamieściła zdjęcie na swoim Instagramie, na którym(...) też na to, że huczna impreza u Kukulskiej na tyle wymęczyła Olę, że ta postanowiła zrelaksować się na kolejnych wakacjach. Zamieściła już bowiem zdjęcie ze słonecznej Florencji! Myślicie, że...

 • Krzysztof Kwiatkowski: Wchodzę w to

  W "Na dobre i na złe" Krzysztof Kwiatkowski gra chirurga - Jana, który zmienia się na oczach widzów z hulaki zainteresowanego tylko imprezami w odpowiedzialnego mężczyznę. Pierwszym krokiem ku emocjonalnej stabilizacji ma być związek z Olą.

 • Ola Ciupa już zerwała z narzeczonym?! Co się stało?!

  Ciupy. Ola długo się nie zastanawiała i nie miała zamiaru dawać Łukaszowi drugiej szansy. Teraz leczy złamane serce licznymi imprezami. Sama do tej pory nie skomentowała jednak doniesień o zerwaniu. Na...

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • Ola Kwaśniewska na salonach! Zaokrągliła się?

  Ola Kwaśniewska (36 l.) stroni od celebryckich imprez, ale ostatnio zrobiła wyjątek i przyszła do jednego z salonów na premierę najnowszej kolekcji. Na tę okazję założyła klasyczny czarno-biały strój i z uśmiechem pozowała fotoreporterom. Po twarzy widać, że córka byłego prezydenta chyba nieco się zaokrągliła. Dodało jej to uroku?

 • Agressivne Mikołajki 2014: Sprawdź, kto zagra dla maluchów!

  5 grudnia 2014 r. w klubie Fabryka w Krakowie, odbędzie się III edycja Agressivnych Mikołajek. To charytatywna impreza na rzecz dzieci z krakowskiego domu dziecka, za którą stoi zespół Agressiva 69.

 • "Na Wspólnej": Ola pocałuje dziewczynę!

  Klaudia (Julia Trembecka) nie ucieszy się, gdy Konrad (Igor Obłoza) zaproponuje jej i Oli (Marta Wierzbicka), żeby wybrały się z nim na imprezę. Zimińska - widząc minę Brackiej - okłamie kolegę, że(...) za wczoraj i zacznie wypytywać o Daniela. Kiedy dowie się, że były chłopak Oli rozstał się właśnie ze swoją dziewczyną, z przekąsem stwierdzi, że być może teraz znowu się zejdą. Zimińska zapewni, że...

 • Pitbull: "Celebrate" promuje "Pingwiny z Madagaskaru" (posłuchaj)

  Poniżej możecie posłuchać piosenki "Celebrate" latynoskiego gwiazdora Pitbulla, która promuje film "Pingwiny z Madagaskaru".

 • Aleksandra i Izabela Kisio na jednej imprezie!

  ...w końcu nastąpił przełom w ich relacjach. Obie panie zjawiły się bowiem ostatnio na tym samym wydarzeniu. Była to promocja kalendarza, w którym można podziwiać zdjęcie Oli Kisio. Izabela Kisio z dumą prezentowała fotoreporterom stronę kalendarza, na której widnieje zdjęcie jej córki. Niestety, paparazzim nie udało się uchwycić momentu rozmowy Izabeli i Oli. Jak poinformowała Agnieszka...

 • Plany na przyszłość laureatów talent show

  W ostatnim czasie mogliśmy emocjonować się aż trzema finałami popularnych talent show. Czego życzą sobie laureaci programów "The Voice of Poland", "MasterChef" i "Mam talent!"?

Zdjęcia na temat: impreza u oli
Wideo na temat: impreza u oli
 • Ola Szwed poprowadzi szkolenia dla biznesmenów!

  Ola Szwed pojawiła się ostatnio bez peruki na jednej z imprez, gdzie pochwaliła się, że już w czerwcu ruszy nowatorski projekt, w którym bierze udział. Gwiazda "Rodziny zastępczej" wraz z Markiem Siudymem zagra w komediodramacie kryminalnym, w którym wcieli się w postać psycholożki policyjnej. Spektakl będzie częścią szkoleń z komunikacji interpersonalnej skierowanych dla biznesmenów

 • Ola Kwaśniewska: W mojej prywatności grzebie się za bardzo!

  Aleksandra Kwaśniewska oznajmiła na jednej z celebryckich imprez, że od jakiegoś czasu unika rozgłosu i stara się nie bywać za często. Zamieszcza zdjęcia jedynie na Instagramie i bywa zaskoczona dużą ilością odnotowanych polubień. Ola uważa, że jeśli udzielałaby częściej wywiadów, to odbiorcy mogliby opacznie zrozumieć, że można wchodzić w jej prywatność bez ograniczeń. Dzięki takiej ostrożności nie ukazują się też informacje całkowicie wyssane z palca, na przykład o rzekomych romansach!

 • Ola Woźniak: W polskim show-biznesie prawie nie ma ludzi wartościowych!

  Ola Woźniak nie przyjaźni się z ludźmi z show-biznesu. Uważa, że w środowisku tym jest wiele mało wartościowych osób. Zalicza do nich celebrytów, których jedynym celem jest lansowanie się na imprezach. Sama stara się unikać bankietów, choć zdaje sobie sprawę z tego, że może to niekorzystnie odbijać się na jej karierze zawodowej.