• Informacje na temat:

  impreza u sandry

Artykuły na temat: impreza u sandry
 • "Na Wspólnej": ​Norbert magistrem, a Michel coraz dalej od Sandry?

  Co wydarzy się w 2682. odcinku "Na Wspólnej"?

 • Dramat Sandry Bullock

  Sandra Bullock jest wstrząśnięta rewelacjami amerykańskiego tabloidu "In Touch", który ujawnił romans jej męża - Jessego Jamesa z modelką Michelle "Bombshell" McGee.

 • "Na Wspólnej": Wiosną w serialu!

  Rodzinna impreza u Igora Nowaka z niespodziewaną wizytą funkcjonariuszy CBŚ i dramatycznym finałem. Nowa, kontrowersyjna miłość Oli Zimińskiej. Bardzo poważne oskarżenia wobec Olafa, ukochanego Marty Hoffer. Czy Michał będzie miał dziecko z Julią? To tylko niektóre z emocjonujących wątków, które już wiosną pojawią w serialu "Na Wspólnej".

 • Pocałunek Bullock ustawiony?

  Okazuje się, że pocałunek Sandry Bullock i jej koleżanki po fachu - Scarlett Johansson - podczas gali MTV Movie Awards w weekend był wcześniej zaplanowany przez gwiazdę filmu "Wielki Mike. The Blind Side".

 • Nowe wątki w "Na Wspólnej"

  Rodzinna impreza u Igora Nowaka z niespodziewaną wizytą funkcjonariuszy CBŚ i dramatycznym finałem. Nowa, kontrowersyjna miłość Oli Zimińskiej. Bardzo poważne oskarżenia wobec Olafa, ukochanego Marty Hoffer. Czy Michał będzie miał dziecko z Julią? To tylko niektóre z emocjonujących wątków, które już wiosną pojawią w serialu „Na Wspólnej”.

 • Oscarowa Bullock w czerwcu

  11 czerwca, z pominięciem kinowej dystrybucji, pojawi się na DVD film "Wielki Mike. The Blind Side", rola w którym przyniosła Sandrze Bullock tegorocznego Oscara. Dystrybutorem wydawnictwa jest Galapagos Films.

 • Na Wspólnej

  ...… Tymczasem do Sandry przychodzi jakiś mężczyzna. Dziewczyna przedstawia go przyjaciołom jako producenta telewizyjnego. Ten daje do zrozumienia, że dzięki niemu Sandra zrobi karierę w show biznesie… Para...

 • Bullock dla fundacji Taylor

  Synek Sandry Bullock wkracza na... rynek sztuki. Dzięki agentom aktorki roczny Louis ma już w swojej kolekcji wart 14 tys. dolarów obraz Andyego Warhola!

 • Sandra Bullock jest załamana

  Jesse James , mąż aktorki Sandry Bullock , od jedenastu miesięcy ma romans z modelką Michelle "Bombshell" McGee - donosi amerykański tabloid "In Touch". Gwiazda jest w szoku.

 • Dziecko gwiazdy "Chirurgów"

  W październiku na świat przyjdzie pierwsze dziecko aktorki Ellen Pompeo ("Chirurdzy") i producenta muzycznego Chrisa Ivery'ego. Podobno ma to być dziewczynka.

Wideo na temat: impreza u sandry
 • Gorący towar

  Komedia akcji z udziałem Sandry Bullock i Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii.

 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Skyline

  W pierwszej scenie filmu "Skyline", nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do...

Dyskusje na temat: impreza u sandry
 • Re: Maciek Musiał dorasta...

  UWAGA Ta impreza u SANDRY to była w Tomaszowie Lubelskim a nie w Tomaszowie Mazowieckim

 • Re: Andrzej chce wyjechać!

  niespodziewana wspólna impreza i sam na sam po długiej rozmowie typu i co dalej z naszym życiowym dramatem ? Agnieszka mogłaby jeszcze raz z Andrzejem się pokochać . Nie przepadam za grą Marysi ,za to za mało mi Sandry,która jest piękna i dobra.