• Informacje na temat:

  impreza urodzinowa u dody

Artykuły na temat: impreza urodzinowa u dody
 • ​"Komisarz Alex": Urodzinowa impreza z tragicznym finałem

  Podczas hucznej imprezy w luksusowej willi zamordowany zostanie młody chłopak. Piotr (Krystian Wieczorek) nie będzie w stanie zrozumieć, jak to się stało, że żadna z kilkudziesięciu obecnych na balandze osób nie widziała zabójcy zadającego śmiertelny cios 20-latkowi...

 • "Tandetne urodziny Dody"

  "Ale wioska i kicz. Dodzia zebrała w jednym miejscu wszystkich jej włazityłków " - komentuje imprezę z okazji 25. urodzin Dody Sara May.

 • Szczegóły imprezy urodzinowej Dody

  Dorota Rabczewska w niedzielę kończy 25 lat. Z tej okazji w jednym z warszawskich lokali zorganizowana zostanie impreza urodzinowa. Menedżerka Dody Maja Sablewska zdradza szczegóły...

 • Doda dziękuje za imprezę

  "Pragnę podziękować za świetną imprezkę, wspaniałe prezenty i cudowną atmosferę wszystkim moim gościom. Mam nadzieję, że bawiliście się wybornie" - pisze Doda po imprezie z okazji swoich 25. urodzin.

 • "Klan": Jasiek odwoła imprezę z okazji swej osiemnastki?

  Pomysł Elżbiety (Barbara Bursztynowicz), by imprezę z okazji 18. urodzin Jaśka (Paweł Grządziel) urządzić w domu na Sadybie, bardzo nie spodoba się jubilatowi. - Wolałbym, żeby tej imprezy w ogóle nie było - powie chłopak Ramonie (Anna Matysiak), gdy okaże się, że koledzy, których zaprosił, nie mają ochoty bawić się w towarzystwie jego dziadków.

 • Jak było na urodzinach Dody?

  200 gości pojawiło się na imprezie urodzinowej Dody. Wokalistka świętowała w warszawskim klubie Opera.

 • Doda kończy dziś 25 lat

  Wątpimy, że Dorota będzie się dobrze bawić na imprezie urodzinowej.

 • Doda o Biblii: Jest biegły

  Niecodzienny "prezent urodzinowy" sprawił Dodzie Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami - w dniu 26. urodzin wokalistki nadesłał informację o powołaniu biegłego w sprawie obrażenia uczuć religijnych. Chodzi o głośną wypowiedź Dody na temat Biblii.

 • Kryzys w związku Agnieszki Szulim!? Przez jej męża?

  Kilka dni temu Agnieszka Szulim hucznie świętowała swoje 36. urodziny. Na imprezie zabrakło jednak najważniejszego z gości, jej partnera! Co się stało?

 • Tajemnicza Doda

  "Zaczął się nowy etap mojego życia, spowodowany co prawda przykrą sytuacją prywatną, o której pewnie będzie już niedługo głośno" - to tajemnicza słowa do fanów, które Doda umieściła na swojej stronie internetowej.

Wideo na temat: impreza urodzinowa u dody
 • Projekt X

  "Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.

 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Skyline

  W pierwszej scenie filmu "Skyline", nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do...