• Informacje na temat:

  impreza zorganizowana

Artykuły na temat: impreza zorganizowana
 • Agnieszka Szulim tuż przed poznaniem Piotra Woźniaka-Staraka (35 l.) była prawdziwym zwierzęciem imprezowym. Można ją było zobaczyć w modnych warszawskich klubach, gdzie otaczała się samymi przystojnymi mężczyznami. Choć przy milionerze nieco się ustatkowała, to i tak lubi czasem ostro poszaleć. Przykładem może być impreza zorganizowana przez nią w ich posiadłości z okazji zakończenia zdjęć do...

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Marek Pacuła jest w śpiączce. Zorganizowano akcję pomocy!

  ...czuć, że nie jest sama, że jesteśmy z nią w tych trudnych chwilach. Musimy razem rozpalić ogień nowej nadziei i pilnować, by nie gasł" - komentuje organizatorka przedsięwzięcia, Anna Dymna. Impreza pod...

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć

 • Joanna Racewicz wyleci z TVP za udział w imprezie u Romana Giertycha?!

  ​Joanna Racewicz (43 l.) może stracić pracę w TVP? Takie doniesienia prezentuje jeden z tabloidów. Chodzi o udział dziennikarki w imprezie zorganizowanej w posiadłości Giertychów.

 • Włoska aktorka skazana. Udawała chorą

  Znana włoska aktorka Ornella Muti została skazana na 8 miesięcy więzienia za to, że przedstawiła w teatrze fałszywe zaświadczenie lekarskie o chorobie. Będąc na zwolnieniu, pojechała do Rosji na imprezę zorganizowaną przez Władimira Putina.

 • Albańska piosenkarka Bleona Qereti zrobiła prawdziwą furorę na imprezie zorganizowanej przez znany magazyn Vanity Fair po 90. gali wręczenia Oscarów w Dolby Theatre. 38-latka pojawiła się bez stanika, w kreacji z siatki, dzięki czemu media niemal na całym świecie nie pominęły jej, omawiając oscarowe kreacje.

 • Luxfest 2014 w Krakowie odwołany

  Zaplanowany na 4 października w Teatrze Łaźnia Nowa w Nowej Hucie Luxfest 2014 nie odbędzie się - powodem jest bardzo słaba sprzedaż biletów.

 • Anna i Robert Lewandowscy na imprezie Bayernu. Tak świętowali zdobycie mistrzostwa

  Robert Lewandowski (28 l.) wraz z całą drużyną Bayernu Monachium świętował zdobycie tytułu Mistrza Niemiec. Klub zorganizował huczną imprezę, na której pojawiły się także partnerki piłkarzy, w tym Anna Lewandowska (28 l.). Ona i ukochany chętnie pozowali do zdjęć z mistrzowską paterą w dłoniach. Jak się zaprezentowali?

 • Wręczono nagrody festiwalu filmowego "Ale Kino!"

  Złote Koziołki - główne nagrody 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! otrzymały obrazy: "Daleko, daleko", "Głos pozbawionych głosu", "Bursztynowy amulet" i "Noc ponchongasów". Werdykt ogłoszono w sobotę, 6 grudnia, w Poznaniu.

Zdjęcia na temat: impreza zorganizowana
Wideo na temat: impreza zorganizowana
 • Sylwia Gliwa: Nie wróżę sobie. Do wróżki chodzą osoby chcące skupić na sobie uwagę

  Aktorka nie wierzy w przepowiadanie przyszłości, nigdy nie bierze więc udziału w andrzejkowych wróżbach. Nie uznaje także chodzenia do wróżek. Chętnie natomiast uczestniczy w imprezach z okazji imienin Andrzeja. Ma też nadzieję, że jej znajomy o tym imieniu zorganizuje w tym roku tego typu zabawę.

 • „M jak miłość”: Baby shower dla Natalki!

  Natalka ma fatalny humor, ale jej siostra wpadła na wspaniały pomysł – przy okazji urodzin Anny zorganizuje młodej mamie prawdziwy baby shower, czyli przyjęcie z prezentami dla nienarodzonego jeszcze dzidziusia. Ponieważ jest to wydarzenie tylko dla kobiet, serialowi mężczyźni muszą zorganizować sobie alternatywną imprezę.

 • Kylie Jenner ukończyła szkołę średnią!

  Najmłodsza z Kardashianek ukończyła szkołę średnią. Kylie Jenner pochwaliła się dyplomem na Instagramie. Kim Kardashian najwyraźniej pęka z dumy, bo również zamieściła w sieci zdjęcia młodszej siostry. Z okazji uzyskania dyplomu, celebrytki zorganizowały imprezę. (źródło: x-news)

Dyskusje na temat: impreza zorganizowana
 • Re: "M jak miłość": Ciąże w serialach

  Jest to tylko impreza dochodowa dla kleru zorganizowana pod płaszczykiem grzechów spowodowanych przez rządzących pisiaków judzeniem, dzieleniem narodu na gorsze sorty. W KK biznes to biznes. 100 tys x 20 zł na tacę + dodatek z budżetu mówi samo za siebie. ,,ciemny lu to kupi" jak mawiał Urban stanu wojennego Jack Kurskij.

 • Re: Prosto w serce

  wraz z członkami zespołu przybywa na miejsce, gdzie mają zagrać koncert. Okazuje się, że jest to impreza piknikowa, zorganizowana dla rodzin z dziećmi. Tymczasem Artur znajduje ulotki reklamujące występ

 • Re: Prosto w serce

  wraz z członkami zespołu przybywa na miejsce, gdzie mają zagrać koncert. Okazuje się, że jest to impreza piknikowa, zorganizowana dla rodzin z dziećmi. Tymczasem Artur znajduje ulotki reklamujące występ