• Informacje na temat:

  imprezka

Artykuły na temat: imprezka
 • Huczna imprezka u Zenka

  W warsztacie Zenka (Jan Pęczek) zostanie wyprawiona głośna prywatka. Na kolanach właściciela wyląduje ponętna Joanna (Joanna Jędrejek). Na to wejdzie Basia (Sławomira Łozińska)…

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Justyna Steczkowska uciekła z pokazu?! Co się stało?

  Czyżby Justyna Steczkowska (43 l.), która niedawno po raz kolejny została "twarzą rajstop", zaczęła gwiazdorzyć?! Tak przynajmniej sugeruje jeden z młodych blogerów, który obserwował artystkę na oficjalnej imprezce.

 • Czego życzysz Dodzie?

  "Mega cudowna i pełna szaleństwa imprezka" - Doda z dużym wyprzedzeniem planuje przyjęcie z okazji 25 urodzin, które przypadają w niedzielę, 15 lutego.

 • Agnieszka Wesołowska świętowała swoje urodziny! Nie zgadniesz z kim!

  Agnieszka Wesołowska (31 l.), która niebawem zostanie mamą, świętowała swoje urodziny w zaskakującym towarzystwie!

 • Doda dziękuje za imprezę

  "Pragnę podziękować za świetną imprezkę, wspaniałe prezenty i cudowną atmosferę wszystkim moim gościom. Mam nadzieję, że bawiliście się wybornie" - pisze Doda po imprezie z okazji swoich 25. urodzin.

 • Marcin Tyszka wyśmiał Warsaw Fashion Week! "Co za smutek, żenada i wstyd"

  ...imprezka przypadła do gustu. Marcin Tyszka, światowej sławy fotograf, nie zostawił na niej suchej nitki! Artysta opublikował na swoim Facebooku dość gorzki wpis, w którym nie tylko wyśmiał imprezę...

 • Do góry pupa!

  Piosenką "Do góry pupa!" przypomina się ekscentryczny wokalista Marlon Kozaky, którego pamiętamy z "Idola", w którym pokazał swoje nagie cztery litery.

 • Justyna Steczkowska w rajstopach ukrywających cellulit! Potrzebuje?

  Justyna Steczkowska w ostatnim czasie bardziej skupia się na promowaniu rajstop niż na swojej muzyce. Artystka dawno już nie nagrała żadnego hitu, za to często można ją zobaczyć na oficjalnych imprezkach, gdzie pozuje na ściankach z logo znanej firmy bieliźniarskiej. Teraz Jusia promuje swoją twarzą model rajstop, które mają pomóc kobietom zakamuflować "pomarańczową skórkę". Jednak, jak czytamy...

 • Oasis oblewają święta

  W dosyć szczególny sposób zamierzają uczcić Boże Narodzenie bracia Noel i Liam Gallagherowie, liderzy angielskiej grupy Oasis. Mimo wielu wzajemnych animozji, spędzą święta wspólnie i chcą opijać udany dla nich 2004 rok.

Zdjęcia na temat: imprezka
Wideo na temat: imprezka
 • Filip Chajzer rozmawia z pijaną imprezowiczką!

  Filip Chajzer (31 l.) trafił ostatnio przez przypadek na wesołą dziewczynę, która w sobotę, o 8.00 rano, wracała właśnie z imprezki. Agata była w tak dobrym humorze, że dała się namówić na krótką rozmowę. Nagranie w ciągu kilku godzin stało się hitem sieci! (YouTube)

Dyskusje na temat: imprezka