• Informacje na temat:

  imprezy lindsay

Artykuły na temat: imprezy lindsay
 • Lindsay Lohan rezygnuje z seksu na rok!

  Lindsay Lohan (28 l.) zamierza odpocząć od mężczyzn.

 • Podejrzana Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan znalazła się w centrum policyjnego śledztwa, dotyczącego kradzieży wartej 45 tysięcy dolarów biżuterii, do którego doszło w Londynie po zakończeniu sesji zdjęciowej magazynu "Elle".

 • Lindsay zostanie panią Ronson

  Nierozłączne ostatnio Lindsay Lohan (22 l.) i Samantha Ronson (31 l.) pobierają się jeszcze w tym roku. Wiadomość tę ogłosiła sama panna Ronson podczas imprezy w klubie nocnym w Los Angeles, w którym pracuje jako DJ. "Pod koniec tego roku moja ukochana zostanie panią Ronson. Dzisiejsza noc pokazuje potęgę kobiety" - oświadczyła. Jeden z pracowników klubu powiedział, że uważa Lindsay i Samanthę za...

 • Kolejny wypadek Lindsay Lohan

  Hollywoodzka gwiazdka Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) cudem uniknęła poważniejszych obrażeń po tym, jak jej range rover wjechał w niedzielę, 19 listopada, w samochód... policji. Do zdarzenia doszło w Londynie.

 • Sobowtóry zamiast Paris

  Lindsay Lohan (20 l.), która przebywa obecnie w klinice odwykowej, umila sobie pobyt planowaniem zbliżającej się imprezy z okazji 21 urodzin. Wiadomo już, że zamierza zatrudnić sobowtóry Paris Hilton (26 l.).

 • Ojciec Lindsay Lohan zniesmaczony

  Lindsay Lohan ma wkrótce wcielić się w rolę gwiazdy porno Lindy Lovelace na potrzeby filmu biograficznego "Inferno", co nie podoba się jej ojcu Michaelowi, z którym gwiazda jest w ciągłym konflikcie.

 • Lesbijskie wyznanie Lohan

  Amerykańska aktorka Lindsay Lohan publicznie oznajmiła, że ma romans z DJ-ką Samanthą Ronson.

 • Lindsay Lohan w sztuce Tennessee Williamsa

  Lindsay Lohan ( "Zakręcony piątek" , "Garbi: Super bryka" ) wystąpi w ekranizacji mało znanej sztuki klasyka amerykańskiego dramatu Tennessee Williamsa. W "The Loss of a Teardrop Diamond" partnerować będą jej takie sławy jak Ellen Burstyn ( "Requiem dla snu" ) i David Strathairn ( "Good Night, and Good Luck" ).

 • Miłość oziębła

  Danny, Flack i Lindsay znajdują kobietę, która została zabita soplem lodu podczas imprezy promującej nowy gatunek wódki.

 • Żeni się czy wychodzi za mąż?

  Lindsay Lohan zaprzeczyła zdecydowanie wszelkim pogłoskom dotyczącym jej rychłego ślubu ze swoją partnerką Samanthą Ronson.

Wideo na temat: imprezy lindsay
 • Lindsay Lohan w ultrakrótkiej sukience

  Lindsay Lohan wychodzi z dziewczyną Samanthą z imprezy zorganizowanej przez Sephorę. Nowy Jork, 18 lipca.

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...