• Informacje na temat:

  imprezy pełna

Artykuły na temat: imprezy pełna
 • "Wakacyjne imprezy" z gwiazdą "Mody na sukces"

  ..."Wakacyjne imprezy" to nowy program stacji E! Entertainment. Prowadząca, Jacqueline M. Wood, odkryje wszystkie uroki najpiękniejszych miejsc na świecie, weźmie udział w najbardziej spektakularnych imprezach, pozna wspaniałych ludzi oraz pokaże, gdzie warto wybrać się na następne wakacje.

 • Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition: Znamy pełny skład!

  Polskie grupy One i Art Of Illusion uzupełniają skład Metal Hammer Festival - Prog Edition.

 • Robert Litza Friedrich: Moje życie jest pełne cudów!

  Zanim stworzył Arkę Noego, najpopularniejszy dziecięcy zespół wykonujący piosenki religijne, Robert Litza Friedrich był gitarzystą w Acid Drinkers. Grał ostrą, rockową, a potem deathmetalową muzykę. Życie prowadził również, jak na rockmana przystało, barwne. Koncerty, imprezy, alkohol, trawka, bójki, demolki. Aż przyszedł czas, że zapragnął je zmienić. Czytaj dalej na następnej stronie...

 • Nowe Horyzonty: "Performer", Pasolini, dokument o Fassbinderze

  W Międzynarodowym Konkursie Filmy o Sztuce w ramach 15. edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty o główną nagrodę będzie rywalizował "Performer" Macieja Sobieszczańskiego i Łukasza Rondudy - produkcja Wajda Studio, która miała swoją premierę światową na festiwalu w Rotterdamie. W programie imprezy znalazły się także: dokument o Rainerze Wernerze Fassbinderze oraz biograficzny "Pasolini

 • "Na dobre i na złe": Marcin Rogacewicz świetnie się czuje w domu pełnym kobiet

  ...odpowiednie wartości - twierdzi. Marcin Rogacewicz jest jednym z najbardziej tajemniczych polskich aktorów. Swego życia prywatnego strzeże jak oka w głowie. Zamiast chodzić na branżowe imprezy, woli...

 • Off Plus Camera 2015 w maju

  Modne kino, gwiazdy z całego świata i mocne niezależne brzmienie - znamy już termin kolejnej edycji festiwalu Off Plus Camera. Ósma edycja imprezy odbędzie się od 1 do 10 maja 2015 roku.

 • Małgorzata Rozenek ma obsesję. Radek ją zdradza?

  Radek Majdan znów jest na topie jako działacz klubu Polonia. Często podróżuje służbowo, spotyka piękne kobiety. Małgosia jest pełna obaw.

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Bal z dinozaurami

  .... Sue ogłasza nominacje na króla i królową imprezy. Rachel traci cierpliwość, gdy widzi plakat namawiający do głosowania na Finna i Quinn, więc postanawia zorganizować anty-bal w pokoju hotelowym.

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

Zdjęcia na temat: imprezy pełna
Dyskusje na temat: imprezy pełna