• Informacje na temat:

  imprezy pojawiło

Artykuły na temat: imprezy pojawiło
 • Maryla Rodowicz: syn nie chce z nią chodzić na imprezy. Uważa to za niezręczność

  Maryla Rodowicz (71 l.) pożaliła się w tabloidzie, że chciałaby częściej bywać na imprezach, ale nie za bardzo może. Wszystko przez to, że brakuje jej mężczyzny, który mógłby jej potowarzyszyć. Czasem udaje jej się uprosić syna, lecz bywa to trudne.

 • Katy Perry odwołała imprezę urodzinową w Egipcie

  Popularna wokalistka zrezygnowała z imprezy ze względów bezpieczeństwa.

 • Witold Paszt po długiej nieobecności pojawił się na salonach!

  Wokalista i założyciel zespołu Vox nie należy do grona gwiazd, które nie przepuszczą żadnej imprezy celebryckiej. Przeciwnie, Witold Paszt pojawia się na salonach dosłownie raz na kilka lat! W 2005 roku muzyk dał się poznać od nieco innej strony. Wziął udział w 1. edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie partnerowała mu Anna Głogowska. Choć nikt się po nim tego nie spodziewał, dobrnął aż do finału...

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • "Pierwsza miłość": Szansę na związek Marysi i Michała zburzy pojawienie się "tej trzeciej"!

  ...nic już nie znaczy w jego życiu. Tłumaczy jej, że poznali się kiedy byli na studiach. Ewa - zbuntowana, szalona nie liczyła się z nikim i z niczym.  Interesowały ja głównie imprezy i dobra zabawa...

 • Brit Awards 2015: Upadek Madonny przyćmił zwycięzców

  Sam Smith oraz Ed Sheeran okazali się największymi wygranymi gali Brit Awards 2015. Obaj wokaliści zgarnęli po dwie statuetki. Ich sukces "przyćmiła" jednak Madonna, której upadek ze sceny spektakularnie zakończył oficjalną część imprezy.

 • "Wakacyjne imprezy" z gwiazdą "Mody na sukces"

  ..."Wakacyjne imprezy" to nowy program stacji E! Entertainment. Prowadząca, Jacqueline M. Wood, odkryje wszystkie uroki najpiękniejszych miejsc na świecie, weźmie udział w najbardziej spektakularnych imprezach, pozna wspaniałych ludzi oraz pokaże, gdzie warto wybrać się na następne wakacje.

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

 • Zaliczyła dwie imprezy w jeden wieczór!

  ...kwadrans zajęło jej dotarcie z jednej imprezy na drugą. W dodatku aktorka zdążyła się przebrać! Punktualnie o godzinie 18 Ada obejrzała w jednej z galerii handlowych pokaz jesienno-zimowej kolekcji marki(...) niezapomnianą Simoną z "M jak miłość". Dwie związane z modą imprezy w jeden wieczór to dla Ady Fijał nic nadzwyczajnego. Na tym przecież, aby bywać, polega między innymi jej praca w Polsat Cafe...

 • Madonna i Ariana Grande wystąpią na Grammy

  Organizatorzy ujawnili, kto pojawi się na scenie w trakcie 57. ceremonii rozdania nagród Grammy.

Wideo na temat: imprezy pojawiło
 • Gwiazdy pokazały dzieci na wybiegu!

  Projektantka Dorota Goldpoint pokazała swoją nową kolekcję z okazji drugiej edycji festiwalu Vivat Mama. Głównym elementem imprezy był pokaz mody, podczas którego na wybiegu pojawiły się polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi, m.in. Anna Korcz, Olga Borys i Joanna Kurowska.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1787.

  wreszcie do domu. Atmosferę powitalnej imprezy burzy pojawienie się Kazika, który zabiera Zuzię na lody. Podczas spotkania mężczyzna prosi córkę o pieniądze i przygotowuje grunt pod kolejne pożyczki.

 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek woli wieczory z dziećmi

  Aktorka przedkłada spokojne życie rodzinne nad imprezy zawodowe. Twierdzi, że przyjmuje tylko zaproszenia od ważnych dla niej ludzi, wieczory woli bowiem spędzać z mężem i dziećmi. Nie robi też(...) z dziećmi niż zawodowe imprezy. – Chodzę tylko tam, gdzie uważam, że to ma sens, i tam, gdzie lubię, albo na zaproszenie ludzi, którzy są dla mnie ważni – mówi Katarzyna Cichopek agencji informacyjnej