• Informacje na temat:

  imprezy pragną

Artykuły na temat: imprezy pragną
 • "Strażacy": Kim są bohaterowie serialu?

  ...– To pierwszy polski serial o strażakach, najpopularniejszej grupie zawodowej w Polsce! – zapowiada dumnie Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1. Kim są serialowi bohaterowie? O czym marzą, czego pragną, a co jest ich największą życiową pasją? Sprawdźcie już teraz!

 • ShoWest honoruje Nancy Meyers

  Amerykańska reżyserka Nancy Meyers ( "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" , "Czego pragną kobiety" ) została uznana za "Reżysera roku 2003" przez organizatorów najważniejszych międzynarodowych targów filmowych ShoWest. Prestiżowe wyróżnienie zostanie wręczone podczas tegorocznej edycji imprezy, która odbędzie się w dniach 22-25 marca, w Las Vegas.

 • Joanna Brodzik: Co ją martwi?

  .... Gwiazda i jej ukochany nigdy nie udzielili wspólnego wywiadu dotyczącego ich życia, nie zabierali synów na publiczne imprezy, sprzeciwiając się upublicznieniu wizerunku Franka i Janka. Wszystko to wynikało z troski o dobro dzieci. Rodzice pragną im zapewnić szczęśliwe dzieciństwo, takie jakie mają ich koledzy. Oboje chcą, by chłopcy bawili się na podwórku, jak najwięcej czytali i jak najmniej...

 • Boją się Snoop Dogga? Koncert odwołany

  Snoop Dogg nie pojawi się na festiwalu Parkpop w Hadze, gdyż nie chce go tam wpuścić holenderska policja. Władze miasta i stróże prawa pragną utrzymać "pokojowy i przyjacielski charakter imprezy", czemu obecność amerykańskie rapera mogłaby, ich zdaniem, zaprzeczyć.

 • "Na Wspólnej": Jesienna ramówka TVN

  ...o miłości do Asi, na rzecz szczęśliwego życia z Sylwią i dzieckiem? Już w pierwszym tygodniu emisji serialu Kuba dotrze do materiałów, które wyjaśnią tajemnicę imprezy firmowej, na której Asia rzekomo(...) ludzi. Z jakimi problemami się borykają, o czym marzą, czego pragną. Jak na dłoni pokazuje także problemy, kłopoty rodzinne, dysfunkcje, brak komunikacji i zrozumienia czy nawet przemoc. W nowych...

 • Warszawa: Euroshorts 2003

  W dniach 7-10 listopada w stolicy odbędzie się festiwal filmów reklamowych i krótkometrażowych. Widzowie imprezy zobaczą m.in. najlepsze reklamy polskie i zza oceanu. Projekcje odbywać się będą w Sali Kinowej Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski przy Alejach Ujazdowskich 6.

 • Nastoletnie córki nie chcą mieszkać z Hanną Lis!

  Nastolatki ciągnie do miasta, szczególnie starszą Julię (15 l.). A dojechać z Konstancina do centrum Warszawy to nie lada wyzwanie! "Julka chce wychodzić do kina, spotykać się ze znajomymi. Zaczyna już chodzić na imprezy. Ania (12 l.) też zaczyna mieć swoje sprawy, znajomych. Obie pragną żyć jak rówieśnicy" - mówi "Rewii" znajoma dziennikarki. Dla Hanny to duży problem. Widzi, że córki męczą...

 • Magia animacji poklatkowej

  Od 26 do 28 sierpnia w Mariborze odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Stoptrik, imprezy poświęconej w całości animacji poklatkowej (stop motion).

 • Anna i Robert Lewandowscy: tygodnik ogłasza radosną nowinę!

  ...zdrowego odżywiania.   Mogłoby się wydawać, że narodziny córeczki Klary w maju minionego roku sprawiły, że małżonkowie osiągnęli pełnię szczęścia i niczego więcej nie pragną. Jednak piłkarz i jego(...) otworzyła się na nowe uczucie. Tego samego chcą również dla mamy Ani.   - Często zapraszali obie panie na imprezy i przedstawiali je mężczyznom, którzy są wolnego stanu - zdradza osoba z otoczenia rodziny...

 • Futbol. Gra o wszystko

  "Do przerwy 0:1", "Piłkarski poker", "Boisko bezdomnych" - to tylko kilka przykładów dowodzących, że piłka nożna w Polsce jest tematem, który świetnie sprawdza się także w kinie. W piątek, 23 maja, na ekrany wchodzi kolejny film "kopany" - dokument Michała Bielawskiego "Mundial. Gra o wszystko".