• Informacje na temat:

  imprezy przyznawane

Artykuły na temat: imprezy przyznawane
 • Radosław Majdan przyznaje, że zmienił się dzięki Małgorzacie Rozenek!

  ...poprowadzenie imprezy biznesowej może dostać 6 tysięcy złotych w górę" - czytamy w dwutygodniku. Jesteście zaskoczeni jego przemianą?

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  Jego serialowy bohater z "Barw szczęścia" nieustannie ma jakieś problemy. I zawodowe, i uczuciowe. On przeciwnie, jest zasypywany propozycjami. - Jestem prawdziwym szczęściarzem - przyznaje Bartosz Gelner.

 • Włodarczyk rzucił imprezy dla żony?

  Nie da się ukryć, że 55-letni Marek Włodarczyk lubi się zabawić. Nocne kluby, warszawskie imprezy i dużo alkoholu - to jest to, czym aktor żył przez ostatnie lata. Teraz jednak postanowił trochę przystopować... Dlaczego? W rozmowie z magazynem "Świat & Ludzie" Włodarczyk przyznaje, że do zmiany stylu życia zmusiły go właśnie artykuły z pism plotka rskich. Jak mówi, ograniczył imprezy, żeby nie...

 • Maciej Dowbor: Nie ma czasu na celebrację

  "To był koniec marzeń o Mikołaju" - mówi Maciej Dowbor i wspomina, gdy jako dziecko odkrył w domu babci szafę pełną prezentów. Prezenter opowiada też o wileńskich specjałach, które znajdują się na jego świątecznym stole i przyznaje, że ceni swoją sylwestrową pracę.

 • Amy nie przyznaje się do pobicia

  Jak podaje serwis Wenn, Winehouse pojawiła się w czwartek rano w sądzie w londyńskiej dzielnicy City of Westminster, aby wziąć udział w rozprawie w ramach procesu wytoczonego jej przez tancerkę Sherene Flash, oskarżającą ją o pobicie. Flash zeznała przed sądem, że do incydentu doszło we wrześniu podczas imprezy w Londynie. Kobieta tańczyła tego wieczoru na scenie, a po zakończonym występie...

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka o Halloween

  Aktorka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy, gra bowiem spektakl w teatrze. Jak przyznaje, nie ma też czasu, aby przygotowywać się do takiej imprezy.

 • Ponad 50 filmów na Festiwalu Aktorstwa Filmowego

  Ponad 50 filmów polskiej i zagranicznej kinematografii zostanie pokazanych podczas trzeciej edycji Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa, który rozpoczął się w sobotę we Wrocławiu.

 • Podczas plenerowej imprezy studenci antropologii znajdują powieszonego na drzewie profesora Edwarda Borcza. Policjanci podejrzewają samobójstwo, jednak...

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

  W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

Zdjęcia na temat: imprezy przyznawane
Wideo na temat: imprezy przyznawane
 • Gwit przyznaje, że jest już na to za stara!

  Kiedyś Dominika Gwit uwielbiała całonocne imprezy, dziś preferuje kolację u znajomych. Twierdzi, że gdy bawi się i szaleje na parkiecie dłużej niż do 2 w nocy, następnego dnia nie może normalnie funkcjonować. "Nie potrafię się odnaleźć, na drugi dzień nie mogę wstać z łóżka, śpię cały dzień, nie mogę się przestawić, że jak to: spałam tylko kilka godzin" – mówi Dominika Gwit Agencji Informacyjnej

 • Marta Wierzbicka: mam dużo ważniejszych spraw na głowie, niż planowanie wyjścia na imprezę halloweenową

  Aktorka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy, gra bowiem spektakl w teatrze. Jak przyznaje, nie ma też czasu, aby przygotowywać się do takiej imprezy.

 • Marta Wierzbicka nie świętuje Halloween

  Marta Wierzbicka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy, gra bowiem spektakl w teatrze. Jak przyznaje, nie ma też czasu, aby przygotowywać się do takiej imprezy.