• Informacje na temat:

  imprezy stanęli

Artykuły na temat: imprezy stanęli
 • Oscary 2019: Joanna Kulig pojawiła się na gali! Pokazała, jak przygotowywała się do imprezy!

  Joanna Kulig (36 l.) kilka dni temu została pierwszy raz mamą. To jednak nie przeszkodziło jej w tym, by pojawić się 91. ceremonii wręczenia Oscarów. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym zostały uwiecznione przygotowania do imprezy!

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Pamela Anderson znów wyszła za mąż!

  ...podczas imprezy w domu założyciela "Playboya" Hugh Hefnera. "Wszedłem i zobaczyłem aniołka siedzącego za barem. To była Pamy. Miała wtedy z 19 lat. Wiedziałem, że może być wielką gwiazdą" - Peters...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk najlepszym biegaczem wśród serialowców!

  Aktorzy „Pierwszej miłości” i „Strażaków” stanęli w sobotę na starcie II Biegu Konstancińskiego i – co ważniejsze – wszyscy dobiegli do mety. W gronie gwiazd biorących udział w imprezie najszybszy na dystansie 10 kilometrów okazał się znany z obu seriali Mateusz Banasiuk.

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na najważniejszych telewizyjnych imprezach wakacji. To dopiero powrót z zaświatów!

 • Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza: Przyjaźń wystawiona na próbę

  ...na imprezy, razem dostały się do Teatru Dramatycznego. Małgosia szybko zrobiła karierę, Agata czekała na swój moment, długo była nierozpoznawalna, grała głównie na scenie. Na pewien czas usunęła się...

 • Sylwester: Polsat lepszy od Dwójki

  Polsat czy Dwójka? Warszawa czy Wrocław? Przed tym wyborem stanęli Polacy, spędzający ostatnią noc 2011 roku przed telewizorem. Zdecydowana większość z nich zdecydowała się na transmitowaną ze stołecznego Placu Konstytucji "Sylwestrową Moc Przebojów".

 • Ryszard Rynkowski załamał się po śmierci żony. Kolejna miłość przyszła niespodziewanie

  ..., po występach były imprezy. Z  czasem zrobił się problem. Rynkowski to choleryk, po alkoholu stawał się nieobliczalny. Podobno w domu rzucał porcelaną po ścianach. Jego małżeństwo chwiało się w posadach...

 • Jarocin: Wspomnień czad

  Festiwal w Jarocinie należał w tym roku do tych, co zawsze - Kazika, Tiltu, Armii... Próba poszerzenia formuły imprezy o nowe gatunki muzyczne zakończyła się umiarkowanym powodzeniem. Lokalne gwiazdy - Czesława i Marię Peszek - co prawda oklaskiwano, ale gorące nazwy z importu, z Animal Collective na czele, rozpaliły nielicznych.