• Informacje na temat:

  improwizacja

Artykuły na temat: improwizacja
 • Improwizacja

  Kultowy serial animowany w zabawny sposób ukazujący perypetie współczesnej i przeciętnej amerykańskiej rodziny.

 • Peja interpretuje Adama Mickiewicza

  Raper na prośbę Narodowego Centrum Kultury wziął na warsztat "Wielką Improwizację" .

 • "Galeria": Wojciech Medyński mistrzem improwizacji

  Wojciech Medyński nie lubi robić planów na przyszłość, żyje chwilą. Obsadzany w rolach czarnych charakterów, zaskakuje w spektaklu komediowym. Zdarza mu się również grać... damską torebkę i zeszłoroczny śnieg.

 • Justyna Suwała: Odkrycie Szumowskiej

  Na sekretny, facebookowy casting do "Body/Ciało", jechała ze łzami w oczach, zasłuchana w muzykę The Doors. Zapomniała tekstu i do ostatniej chwili rozważała... ucieczkę z miejsca przesłuchań. Została, a jej improwizacja tak bardzo spodobała się Małgorzacie Szumowskiej i Michałowi Englertowi, że powierzyli jej rolę u boku samego Janusza Gajosa. Dziś o Justynie Suwale, sensacyjnej debiutantce

 • Christina Ricci: Lubi improwizację

  - Koncentruję się przede wszystkim na własnym życiu i na tym, żeby utrzymywać pewien stały poziom w życiu zawodowym - mówi Christina Ricci, bohaterka nowego serialu "Pan Am". Co jeszcze chce osiągnąć w swojej karierze? - Tak naprawdę nie wyznaczam sobie celów. W życiu lubię improwizować - dodaje.

 • Charlie Parker: Gigant jazzu zmarł 60 lat temu

  "Możesz opowiedzieć historię jazzu w czterech słowach: Louis Armstrong, Charlie Parker" - powiedział kiedyś legendarny trębacz Miles Davis. 12 marca mija 60 lat od śmierci słynnego saksofonisty.

 • Lekcja improwizacji

  W serialu "Chichot losu" Marta Żmuda Trzebiatowska wciela się w postać Joanny, która nie myśli o potomstwie i trzyma się od dzieci jak najdalej. A jaki prywatnie stosunek do dzieci ma aktorka?

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • ​Kazadi: Pocałunków nie trenujemy

  Czas spędzony w USA wykorzystała na rozwój zawodowy i odpoczynek. Zajęcia aktorskie z improwizacji, na które chodziła w Los Angeles, przydadzą się jej w 3. edycji "X Factora" i kolejnym sezonie serialu "Ranczo". Patricia Kazadi przyznaje, że jest pełna energii i gotowa do pracy.

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

Zdjęcia na temat: improwizacja
Wideo na temat: improwizacja
 • Adam Adamonis będzie pomagać kobietom

  Aktor rozwija działalność jako trener rozwoju osobistego. Pomaga już nie tylko osobom publicznym, pragnącym poprawić swoją wiarygodność i zredukować stres, lecz także kobietom, które doświadczyły przemocy domowej. Autorska metoda Adama Adamonisa ma pomóc im pozbyć się blokad z ciała i umysłu oraz na nowo otworzyć się na relacje z ludźmi. Adam Adamonis prowadzi firmę zajmującą się rozwojem osobistym. O sobie mówi jako o specjaliście od budowania relacji i zdejmowania blokad w ciele. Wraz...

 • „Rodzinkę.pl” zastąpi „Baron24”

  Serial komediowy „BarON24” to nowość w wiosennej ramówce TVP2. Jego akcja rozgrywa się na podupadającej stacji benzynowej, przy której ma zostać zbudowany zjazd na autostradę. To w tym jej właściciel upatruje polepszenia sytuacji. Sitcom zastąpi „Rodzinkę.pl”, a w głównych rolach zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka i Izabelę Kunę. „BarON24” ma opowiadać o losach rodziny, która prowadzi dość nietypową stację benzynową. To właśnie na niej będzie się toczyła akcja. Michał Meyer i Weronika Humaj -...

 • Alpy

  "Alpy" to kolejny film w dorobku reżyserskim znanego greckiego reżysera Giorgosa Lanthimosa, wyprodukowany przez grecką firmę produkcyjną o nazwie Haos, która w 2005 roku wyprodukowała również jego inny film - "Kinettę". Zdjęcia do "Alp" rozpoczęły się w październiku 2010 roku i trwały przez kilka miesięcy. Scenariusz podlegał stałej modyfikacji, a na ostateczny kształt filmu w dużym stopniu wpłynęła improwizacja aktorów. Podobnie jak "Kieł", również "Alpy" uznane zostały za jeden z...

Dyskusje na temat: improwizacja
 • Re: "Korona królów": Kolejny aktor odchodzi z produkcji

  Tureckie "Wspaniałe stulecie" także nie miało dobrego wejścia, jednak z odcinku na odcinek szło im coraz lepiej, aby w finale wypaść naprawdę doskonale. Ten, nasz.. dobre, bo polskie.. no.. ciężki jakiś toporny, raczej z epoki kosmicznej. Żenujący warsztat scenariuszowy i realizatorski.. Jakieś dialogi o niczym.. Zupełna improwizacja językowa, obyczajowa, inscenizacyjna. Zatrzymajcie kasę na

 • Re: „M jak miłość”: „Jestem skory do wygłupów”

  To nie improwizacja tylko skleroza. Przecież już dawno o tym była mowa, że gdzie się tylko da to przykleja kartki z tekstem, żeby nie zapominać co i kiedy ma mówić.

 • Re: "O mnie się nie martw": Szok! Kaszuba ma syna?!

  te tzw tektsy Krzyśka to jego improwizacja czyli jest taki sam w życiu, dla mnie beznadziejnie głupie i prymitywne, wcale nie śmieszą a nudzą i męczą, co was tak w nim zachwyca? tępa mina, wytrzeszczone oczy, skrzekliwy i ciągle podniesiony głos, a może ta rzadka kosmata brodzina?gdzie tu jest mężczyzna?

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Coś mój poprzedni komentarz jakoś zagmatwało. Wklejam to, co chciałam powiedzieć: Bazo, sądząc z liczby zapisanych do głosu, będzie to raczej Wielka Improwizacja.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  JSBM - Wielka improwizacja zrobiła jednak karierę w naszym kraju. Niewielu jej nie zna. Po "Brzyduli" niewielu również nie zna Filipa Bobka. Może właśnie to, że jest już bardzo znany a jednak „nie ograny” będzie jednym z jego głównych atutów?

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  głosu, będzie to raczej Wielka Improwizacja.

 • Re: Czy każdy może być sławny?

  moje ciało ( bo już je setki razy widzieli ) niech zobaczą na co mnie stać na jakie drogie ciuchy, na wygibasy niiiiiiiiiby "improwizacja" bo przecież nic nie jest reżyserowane .szkoda gadać . I tu nie