• Informacje na temat:

  incydent na woodstock

Artykuły na temat: incydent na woodstock
 • Koniec Przystanku Woodstock!

  "Przystanku Woodstock już nie będzie" - taką zaskakującą informację podał sam Jerzy Owsiak, organizator największego muzycznego festiwalu w Polsce. Nie oznacza to jednak, że Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zrezygnuje ze zorganizowania w przyszłym roku podobnej imprezy.

 • Przystanek Woodstock: Fantastyczna atmosfera

  W niedzielę, 7 sierpnia, nad ranem, zakończyły się koncerty w ramach XI Przystanku Woodstock, który odbył się w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Jurek Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizującej Przystanek, ocenił, że atmosfera była "absolutnie fantastyczna". Według różnych szacunków, na trwającej od piątku, 5 sierpnia, imprezie bawiło się od 100 do ponad 400 tysięcy osób.

 • Owsiak: Woodstock to emocje

  "Przystanek Woodstock to dla nas ogromne emocje, rutyna może jest bardziej w sprawach technicznych, ale ona wynika z profesjonalizmu" - powiedział główny organizator imprezy, szef Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak.

 • Przystanek Woodstock: Grzegorz Miecugow zaatakowany!

  Podczas trwania wieczornego programu "Szkło kontaktowe" na żywo z Przystanku Woodstock doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z uczestników podbiegł do prowadzącego dziennikarza Grzegorza Miecugowa i kilkakrotnie uderzył go w twarz.

 • Zakończył się Przystanek Woodstock

  Dziś nad ranem, po godzinie 3.00 zakończył się Przystanek Woodstock w Żarach. Największy festiwal muzyczny w tej częśći Europy zgromadził w szczytowym momencie aż 400 tys. fanów!

 • Przystanek Woodstock: Najspokojniejszy i tańszy

  Zakończony w ostatnią niedzielę rano, 30 lipca, w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) XII Przystanek Woodstock, kosztował państwo niewiele ponad 213 tysięcy zł. Tyle kosztowało zabezpieczenie przez służby podległe wojewodzie - m.in. przez policję, straż pożarną, straż graniczną i sanepid. W ocenie wicewojewody lubuskiego Ireneusza Madeja, tegoroczny festiwal był najbezpieczniejszy z tych

 • Zmarł na Woodstocku

  35-letni mężczyzna zmarł pierwszego dnia XV Przystanku Woodstock, odbywającego się w Kostrzynie nad Odrą. Policja bada przyczynę zgonu.

 • Przystanek Woodstock 2014 zakończony. Padł nowy rekord!

  "Tylu ludzi nie było nawet na Prodigy" - tak Jurek Owsiak skomentował tłum szalejący pod sceną, podczas koncertu Comy. Woodstockowe pole zalała niekończąca się fala ludzi. Według wstępnych szacunków organizatora ostatniego dnia XX Przystanku Woodstock bezpiecznie bawiło się 750 tysięcy osób.

 • Przystanek Woodstock 2013 zakończony! Owsiak: "Idźcie w świat" (relacja, zdjęcia, wideo)

  - Ta scena jest bardzo otwarta, ta scena pokazuje, że nie ma tutaj rzeczy, które stanowią bariery, które zaskakują - tak o zakończonym w nocy z soboty na niedzielę XIX Przystanku Woodstock mówił nam Krzysztof Dobies, rzecznik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Kostrzynie nad Odrą przez trzy dni bawiło się ok. pół miliona osób.

 • Ile kosztował Przystanek?

  Ponad 348 tys. zł to koszty jakie poniosły wszystkie służby podległe wojewodzie lubuskiemu w związku z organizacją w tym regionie 13. Przystanku Woodstock.

Wideo na temat: incydent na woodstock
 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...

 • Aż po grób

  Nie robi się jaj z pogrzebu? Oni zrobili! Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia zleceniodawcy, ale w słowniku Franka Quinna (rewelacyjna rola Billa Murraya "Dzień Świstaka", "Między słowami"), właściciela zakładu pogrzebowego, nie ma słowa "niemożliwe". Tym bardziej, że niecodziennym...

 • Wymyk

  Bracia Alfred i Jerzy uczestniczą w brutalnym incydencie: w trakcie podróży kolejką podmiejską kilku chuliganów napastuje dziewczynę. Jerzy staje w jej obronie, Alfred zaś zawodzi - reaguje poniewczasie i staje się biernym świadkiem tragedii młodszego brata, który zostaje wyrzucony z pędzącego pociągu.