• Informacje na temat:

  indyjski mam talent

Artykuły na temat: indyjski mam talent
 • Zabiło ich reality show

  ...poddał się jednak i nadal wierzył, że jego talent i nietuzinkowość przyniosą mu uwielbienie i ogromną popularność. Postanowił zaprezentować się w "Mam talent", w którym nie dobrnął do finału i przegrał(...) "Mam talent", targnie się na własne życie. Paula Goodspeed , uczestniczka amerykańskiego "Idola", popełniła samobójstwo w samochodzie zaparkowanym nieopodal domu jurorki Pauli Abdul, z ust której...

 • Najmniejszy aktor świata

  Indyjski aktor komediowy, Ajay Kumar, został ogłoszony najmniejszym aktorem na świecie. Kumar, który mierzy zaledwie 76 centymetrów wzrostu, został wpisany do "Księgi Rekordów Guinnessa".

 • Najlepsze dokumenty: Bilety!

  Krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza w dniach 2-6 lipca na przegląd filmów nagrodzonych podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Dla czytelników INTERIA.PL mamy dwa podwójne zaproszenia na wybrany dzień.

 • Podwójne "Ekrany świata": Wygraj zaproszenia!

  25 kwietnia w krakowskiej Rotundzie, i dzień później - 26 kwietnia w warszawskiej MCKiS (ul. Elektoralna 12) odbędą się kolejne pokazy filmowe z cyklu "Ekrany świata". W Krakowie zapraszamy na wieczór "Nowe Spojrzenie", natomiast w Warszawie zaprezentowane zostaną filmy pod hasłem "Skandynawia". Dla naszych użytkowników mamy podwójne zaproszenia na obydwie imprezy.

 • Urbańska: To będzie przełom?

  Czyżby los wreszcie uśmiechnął się do Nataszy Urbańskiej?

 • Aktorzy mają wiele twarzy

  Zagrać pięć ról w jednym filmie? W tylu wcieleniach w najnowszym filmie Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" możemy oglądać Magdalenę Boczarską. Historia kina zna jednak wiele podobnych, nierzadko nawet bardziej spektakularnych aktorskich dokonań.

 • "Każda płyta ma być inna"

  Kiedy ukazała się "Hand On The Torch" debiutancka płyta formacji US3, żartowano, że Geoff Wilkinson jest pierwszym białym pięćdziesięciolatkiem, który poczuł hip-hop. I rzeczywiście, tak udanego połączenia muzyki czarnych gett z tradycyjnym jazzem jeszcze nie było. Nic dziwnego, że wydawnictwa US3 rozchwytywali i starzy, i młodzi, zarówno fani Wu Tang Clan, jak i wielbiciele Herbie Hancocka. "An Ordinary Day In An Unusual Place", najnowsza płyta zespołu, to już całkiem inna muzyka i inna...

 • Wes Anderson: Chłopiec w przykrótkich spodniach

  Martin Scorsese namaścił go 12 lat temu jako nadzieję współczesnego kina. Mimo że przeciętnemu konsumentowi kultury nazwisko Wesa Andersona mówi niewiele, chudy Amerykanin w marynarce dandysa stał się jednym z najbardziej oryginalnych twórców filmowych ostatniej dekady.

 • "Nic tylko odlecieć"

  "Virtual Insanity", "Cosmic Girl", czy też "Space Cowboy" - to utwory, które od razu sprawiają, że człowiek zaczyna przytupywać, a na duchu robi się lżej. Po dwuletniej przerwie, jaka minęła od czasu wydania w 1999 roku płyty "Synkronized", która znalazła ponad 4 miliony nabywców, brytyjska formacja Jamiroquai powróciła z piątym w swej bogatej karierze albumem "A Funk Odyssey". O tym, jak był on nagrywany, co takiego fascynującego jest w kosmosie i o kręceniu teledysków, opowiada Jay Kay,...