• Informacje na temat:

  infantylna

Artykuły na temat: infantylna
 • Kasia Cichopek (33 l.) nie ukrywa, że jest wściekła, gdy do jej osoby dziennikarze nie podchodzą z należytą estymą. Celebrytka wspomina wywiad, w którym zmieniono nie tylko kontekst jej wypowiedzi, ale również słownictwo, w konsekwencji czego wyszła na nierozgarniętą nastolatę.

 • "Magical Girl" : Mroczne obiekty pożądania

  Magiczne dziewczynki żyją pośród nas. Chociaż są w różnym wieku, to zawsze w jakimś stopniu pozostają dziećmi: równocześnie kruchymi i okrutnymi, irracjonalnymi, zatrzaśniętymi w świecie infantylnych marzeń i niejasnych impulsów. Ich specjalną mocą jest umiejętność stawiania na swoim, sprawiania, że mężczyźni bezwarunkowo spełniają ich zachcianki.

 • Na kogo padło tym razem?

 • Jan Peszek o "Hiszpance"

  Filmowa megaprodukcja "Hiszpanka", jak twierdzi Jan Peszek, to film wyjątkowy, bo pokazuje jedno z najważniejszych wydarzeń w dziejach polskiej historii w komiczny sposób, odcinając się od nadętej martyrologii, tworząc równocześnie pełnowymiarowy obraz naszej polskości.

 • "Na Wspólnej": Twarde ultimatum

  Kinga (Ilona Wrońska) zobaczy ich, czule całujących się na parkingu. Na osobności Domagała zapewni Brzozowską, że jego relacja z Romą nie ma najmniejszego wpływu na ich pracę. Lenarska z dumą zaprezentuje swój projekt Różalskiemu (Wojciech Kuliński). Klient jej przerwie i stwierdzi, że ta koncepcja jest infantylna. Oznajmi, że nie ma zamiaru płacić za głupoty i opuści salę. Domagała dogoni go...

 • Recenzja Lao Che "Dzieciom": Raczej dla dorosłych

  Jesteś już duży, ale wciąż czujesz się mały? Posłuchaj, co dzieci z Lao Che ci przygotowały.

 • ..., które nawet nie pozwoliły dojrzeć niebezpieczeństwa, tylko wprowadziły trochę akcji do odcinka, infantylna muzyka, jak gdyby nic się nie działo... A biedna Michalinka latała dwa razy w ramionach...

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Magda Ogórek napisała książkę. Śmieje się z niej internet: Mały pamiętniczek

  Heydrich, nowy Protektor Czech i Moraw". Czytelnicy nie szczędzą Magdzie Ogórek krytyki. Zarzucają jej grafomanię i śmieją się z formy książki przypominającej "mały pamiętniczek". "Żenująca, infantylna...

 • "Dzień dobry, kocham cię!" : Do widzenia, nie kocham

  A w ostatnim czasie było tak pięknie! Polska komedia romantyczna wydawała się podnosić z dna, po którym harcowała w ubiegłej dekadzie. Mieliśmy intrygującego "Faceta (nie)potrzebnego od zaraz", niezłe recenzje zebrały też "Listy do M.". Niestety, "Dzień dobry, kocham cię" zaprzepaszcza osiągnięcia poprzedników i przypomina, dlaczego termin "polski film" staje się w świadomości wielu widzów synonimem słowa "żenada".

Zdjęcia na temat: infantylna
Wideo na temat: infantylna
 • "Wysokie obcasy? Nie, dziękuję"

  Ostatnio koleżanki wypomniały mi, że mój styl ubierania należy do infantylnych - śmieje się Maja Hirsch. Od szpilek aktorka zdecydowanie woli... koszulki z bohaterami kreskówek.

 • Wtorek, po świętach

  Jeden z najlepszych filmów rumuńskich zeszłej dekady, porażająca realizmem prosta historia o miłości i zdradzie, która urasta do rangi thrillera. Radu Muntean tworzy atmosferę tak nasyconą emocjami, że sama tylko scena przypadkowego spotkania całej trójki w gabinecie dentystycznym sprawia, że widz siedzi na krawędzi fotela. Intymna historia małżeństwa u progu rozpadu. Paul i Adriana są razem od 10 lat. Mają córkę, samochód, apartament i wiodą pełne nudy życie. Skok w bok okazuje się dla Paula...

Dyskusje na temat: infantylna