• Informacje na temat:

  informacje projektant

Artykuły na temat: informacje projektant
 • Łukasz Jemioł zatrzymany? Projektant wydał oświadczenie

  Według medialnych doniesień znany projektant miał zostać zatrzymany. TVP Info podało: "Łukasz J., znany polski projektant mody, znalazł się w gronie 10 osób zatrzymanych przez funkcjonariuszy(...) najmniej 1,5 miliona złotych".  Informację o zatrzymaniu Jemioła potwierdził Marcin Lorenc, rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Szczecinie, wyjaśniając, że projektant opuścił areszt za...

 • Projektant Tom Ford pracuje nad kolejnym filmem

  Amerykański kreator mody, Tom Ford, znów stanie za kamerą. Pracuje nad thrillerem według książki, której tytułu na razie nie chce wyjawić. Ukończył już scenariusz. Do tej pory Ford nakręcił jeden film - "Samotnego mężczyznę". Obraz ten zdobył wiele wyróżnień.

 • Projektant zaprzecza! Nie uszyje sukni Kożuchowskiej! "Jej nikt nie chce ubierać, bo jest z PiS-u"

  Niedawno gruchnęła informacja, że Małgorzata Kożuchowska (46 l.) na spotkanie z księżną Kate szuka kreacji idealnej. Jeden z tabloidów doniósł, że zgłosiła się do czterech znanych projektantów, by uszyli jej kreacje. Spośród nich miała wybrać najlepszą. Problem w tym, że sami projektanci niespecjalnie kwapią się by ją ubierać!

 • Gok Wan: Psycholog w szkole życia

  Projektant Gok Wan dokonuje rewolucji w szafach kobiet i uczy je, jak dobrze wyglądać w ubraniu oraz... bez niego. W Polsce "Stylowe rewolucje Goka" nastąpią nie tylko w garderobach. Powód? Słynny stylista przemieni się w swata...

 • 57-letni projektant kolejny raz ojcem

  Znany amerykański projektant mody Tommy Hilfiger z niecierpliwością czeka na przyjście na świat swojego kolejnego potomka.

 • A$AP Yams nie żyje. Miał zaledwie 26 lat. Świat hip hopu w żałobie

  Założyciel hiphopowego kolektywu A$AP Mob zmarł w wieku 26 lat.

 • Harem

  Zbiór informacji i ciekawostek na temat "Wspaniałego stulecia". Aktorzy, scenarzyści, projektanci, reżyserzy oraz inni zaangażowani w produkcję przybliżają...

 • Open'er Festival 2015: D'Angelo po raz pierwszy w Polsce

  Historyczny koncert na Open'erze - D'Angelo and the Vanguard po raz pierwszy w Polsce. Nowe ogłoszenie uzupełnia nowojorski raper A$AP Rocky oraz Father John Misty, gwiazda legendarnej wytwórni Sub Pop.

 • Maciej Zień wraca po skandalu! Nie jest jednak bankrutem?

  Maciej Zień (39 l.) powoli wraca do mediów po skandalu, jaki wybuchł niemal rok temu. Przypomnijmy, że plotki głosiły, iż firma projektanta zbankrutowała, a on sam został na bruku i musiał uciekać do Brazylii, skąd pochodzi jego mąż. Teraz celebryta powrócił do polskiego show-biznesu i chce odzyskać swoje dobre imię. Czy mu się to uda?

 • "Pierwsza miłość": Koterski dostaje spadek z Ameryki

  Bohater "Pierwszej Miłości" - Kaśka (Misiek Koterski) pewnego dnia dostaje informację, że ciotka z Ameryki - Eleonora zostawiła mu spadek, a jest nim... zamek. Kaśka, podekscytowany wizją właściciela wyjątkowej nieruchomości, decyduje się przyjąć dar ciotki Eleonory i jedzie zobaczyć swoją nową posiadłość. Na miejscu doznaje szoku.

Zdjęcia na temat: informacje projektant
Wideo na temat: informacje projektant
 • Maciej Zień wraca po skandalu! Co u niego słychać?

  Niedawno w mediach krążyły informacje o bankructwie Macieja Zienia (39 l.). W "Dzień Dobry TVN" projektant skomentował te doniesienia i zdradził swoje plany na przyszłość. Co zainspirowało go do stworzenia nowej kolekcji? (Dzień Dobry TVN / x-news)