• Informacje na temat:

  inglorious bastards

Artykuły na temat: inglorious bastards
 • Jolie wraca do domu

  Gwiazda wybiera się na nowojorską premierę swojego filmu "Changeling". Dzieci Jolie i jej partnera Brada Pitta, Knox Leon i Vivienne Marcheline, przyszły na świat na południu Francji i tam właśnie cała rodzina spędziła lato. Ostatnio nastąpiła przeprowadzka do Berlina, gdzie Pitt kręci nowy film "Inglorious Bastards". Jolie ma pojawić się w Nowym Jorku na czerwonym dywanie 10 października...

 • Brad Pitt zagra u Tarantino!

  Jest oficjalne potwierdzenie! Brad Pitt wystąpi w najnowszej produkcji Quentina Tarantino - wojennym filmie "Inglorious Bastards".

 • Brad Pitt przyjedzie do Polski

  Pitt będzie kręcił w Polsce zdjęcia do najnowszego filmu Quentina Tarantino: "Część zdjęć do produkcji Inglorious Bastards powstanie właśnie w Polsce w przygranicznym Zgorzelcu" - donosi "Fakt". Pobyt Pitta w Polsce utrzymywany jest w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że gwiazdor nie zatrzyma się w jednym z polskich hoteli, a na plan zdjęciowy będzie dojeżdżał z Berlina. Aktor w nowej produkcji...

 • Obsada nowego filmu Tarantino

  Michael Fassbender (Stelios z filmu "300") dołącza do obsady nowego filmu Quentina Tarantino "Inglorious Bastards". Niemała to radość znaleźć się w tak doborowym towarzystwie.

 • Kolejny film twórcy "Kill Billa"

  " Inglorious Bastards będzie najprawdopodobniej moim następnym filmem" - powiedział Quentin Tarantino, którego najnowszy obraz - "Grindhouse" - zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 6 kwietnia.

 • Tarantino tuż przy polskiej granicy

  Quentin Tarantino nakręci swój najnowszy film na naszej zachodniej granicy. Cześć zdjęć do obrazu "Inglorious Bastards" powstanie prawdopodobnie w Goerlitz - mieście graniczącym z polskim Zgorzelcem.

 • Kolejny podwójny Tarantino

  Quentin Tarantino ("Kill Bill") staje się powoli specem od dwuczęściowych filmów. Ostatnio poinformował bowiem o swoich planach nakręcenia kolejnej dylogii "Inglorious Bastards".

 • Bękarty z Karaibów?

  Nie wszyscy wiedzą, że "Bękarty wojny" ("Inglourious Basterds") Quentina Tarantino zainspirowane zostały filmem "Inglorious Bastards" (1978) w reżyserii Enzo G. Castellariego. Włoski reżyser wystąpił gościnnie u swego amerykańskiego kolegi.

 • Eddie Murphy u Tarantino!

  Prawdopodobnie w najnowszej produkcji Quentina Tarantino ( "Wściekłe psy" ), zatytułowanej "Inglorious Bastards", wystąpi Eddie Murphy ( "Gliniarz z Beverly Hills" ). W jednym z niedawnych wywiadów Michael Madsen ( "Sin City - Miasto Grzechu" ), który w obrazie zagra jedną z głównych ról, ujawnił, że twórca "Pulp Fiction" chce spotkać się na planie z Murphym.

 • Quentin Tarantino wyrusza na wojnę

  Quentin Tarantino ( "Pulp Fiction" , "Kill Bill" ) zdradził kilka szczegółów na temat swojego od dawna zapowiadanego projektu - opowieści z czasów II wojny światowej "Inglorious Bastards". Twórca nie zamierza zrealizować klasycznej opowieści batalistycznej. Chce bowiem stworzyć widowisko przypominające spaghetti-westerny w stylu Sergio Leone ( "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie" ).