• Informacje na temat:

  inna artystka

Artykuły na temat: inna artystka
Zdjęcia na temat: inna artystka
Wideo na temat: inna artystka
 • Dlaczego Kukulska nie chce być jurorką w żadnym show?

  Natalia Kukulska nie jest artystką, która często pojawia się na ściankach i wiedzie prym w świecie polskiego show-biznesu. Dlaczego właściwie zdecydowała się na inną ścieżkę kariery i nie promuje swojej osoby w ten sposób? - Nie można robić wszystkiego na raz i trzeba na coś w życiu postawić. Ja chcę postawić na pracę twórczą - powiedziała. Czy dostała propozycję bycia jurorką w popularnym talent show? (Videoportal/x-news)

 • Kora o swojej chorobie: Lekarz przyjeżdżał i stwierdzał agonię!

  pory musiały płacić z własnej kieszeni. Artystka każdego dnia łyka aż 16 tabletek i znosi to leczenie bardzo dobrze. Co zabrała jej choroba? "Urodę" - odpowiedziała bez namysłu. (UWAGA! TVN / x-news)

 • Gdyby Maryla Rodowicz dziś zaczynała, byłaby skandalistką!

  Od 28 lat Maryla Rodowicz tworzy szczęśliwą rodzinę z biznesmenem Andrzejem Dużyńskim. Wcześniej piosenkarka związana była m.in. z Danielem Olbrychskim, Andrzejem Jaroszewiczem, Františkiem Janečkiem i Krzysztofem Jasińskim. Artystka podkreśla, że każdy partner odegrał dużą rolę w jej życiu i każdemu zawdzięcza inne doświadczenia. Poprzednie związki traktuje jednak jako zamknięty rozdział i nie