• Informacje na temat:

  inna skorzysta

Artykuły na temat: inna skorzysta
 • Anna Popek skorzysta na roszadach w TVP i dostanie nowy program?

  Trwają roszady w TVP. Pracę straciło już wielu dziennikarzy, na czym skorzystała część ich kolegów. Niektórzy internauci i krytycy twierdzą, że na faworytkę nowego szefostwa wyrasta Anna Popek(...) twarzą TVP, więc   prawdopodobnie nie zatrudni jej inna telewizja. A przecież nie może sobie pozwolić na utratę pracy,   dopiero co kupiła na kredyt mieszkanie. Stawia więc wszystko na jedną kartę...

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Monika Zamachowska skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej! Co się stało z jej twarzą?!

  Monika Zamachowska (46 l.) chętnie dzieli się różnymi zdjęciami na swoim profilu w mediach społecznościowych, również tymi mocno prywatnymi. W przeciwieństwie do innych gwiazd, nie ukrywa także tego, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i pochwaliła się efektem ostatnich działań.

 • Ekipa nowego Bonda pomogła... bezdomnym koło Watykanu

  Ekipa kręcąca najnowszy film o Jamesie Bondzie koło placu Świętego Piotra rozdała koczującym w tym rejonie bezdomnym koce i ciepłe posiłki. Niektórzy z nich skorzystali także z zaproszenia i spędzili część nocy pod dachem w miejscach produkcji filmu.

 • Ania Mucha jest znów do wzięcia! Z tej okazji skorzysta jej były?!

  Rozpadł się jej długoletni związek, on przyznał, że była kobietą jego życia. Czy jest jeszcze szansa, by Kuba Wojewódzki (55 l.) i Ania Mucha (38 l.) do siebie wrócili?!

 • Zbigniew Buczkowski jako bodyguard Jacqueline Kennedy

  Aktor Zbigniew Buczkowski grał wiele ról. Jedną zapamiętał na zawsze: przez kilka godzin był bodyguardem Jacqueline Kennedy. - "Madame, please" - powiedziałem wprowadzając ją do tramwaju - wspomina aktor.

 • Tadeusz Ross i Irena Karel: Aktor wolał umrzeć niż oglądać ukochaną z innym!

  .... A potem skorzystał z rady przyjaciela, malarza Franciszka Starowieyskiego, który twierdził, że najlepszym lekiem na złamane serce jest kolejny romans.  Dopiero po wielu latach i czterech...

 • Znasz muzykę zespołu? Więc na pewno ją kradniesz!

  Stowarzyszenia Autorów ZAIKS na swoim oficjalnym facebookowym profilu opublikowało opinię szefa SP Records, Sławomira Pietrzaka, która wywołała sporo kontrowersji.

 • Jej pasją jest... pomaganie innym!

  ...z "Lekarzy". Choć Magdalena Różczka marzy czasem, by ukryć się przed całym światem w luksusowym SPA, twierdzi, że gdyby miała taką możliwość, chyba szkoda by jej było czasu, by z niej skorzystać. - Dać...

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

Zdjęcia na temat: inna skorzysta