• Informacje na temat:

  inne zdjęcia dody

Artykuły na temat: inne zdjęcia dody
 • Doda pogodziła się z bratem! Zdjęcia mówią wszystko

  Stosunki Dody (34 l.) i jej brata nie były najlepsze. Okazuje się jednak, że teraz chyba znacznie się poprawiły. Dowodem mogą być zdjęcia, jakie wokalistka opublikowała na Instagramie.

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Nowy związek Dody to od jakiegoś czasu jeden z najszerzej komentowanych tematów w polskich mediach. Wokalistka od kilku miesięcy spotyka się z niejakim Emilem Haiderem (34 l.) i choć początkowo para się ukrywała, teraz chętnie publikują ze sobą zdjęcia w internecie. Wygląda też na to, że ich związek robi się poważniejszy. Doda zamieszkała już z nowym ukochanym i być może za jakiś czas...

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • Doda na "Bestsellerach Empiku" współorganizowanych przez TVN!

  Konflikt Dody ze stacją zaczął się w 2014 roku. Właśnie wtedy wokalistka dostała "bana" po tym, jak jedna z największych gwiazd TVN-u, Agnieszka Woźniak-Starak (wówczas Szulim) oskarżyła ją o pobicie. Lecz spięcia między Rabczewską a stacją Miszczaka pojawiły się już wcześniej.  Od kilku lat na próżno było szukać Dody na imprezach TVN-u. Aż do teraz! Piosenkarka pojawiła się na "Bestsellerach...

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Doda rozpacza przez paparazzich! Popsuli jej wyjazd!

  Doda (34 l.) nauczona wieloletnim doświadczeniem funkcjonowania w show-biznesie, wie, że nie wszystko jest na sprzedaż. Swój związek z Emilem stara się chronić przed mediami, ale i to nie wystarcza. Ostatnio paparazzi popsuli jej słodkie chwile z mężem, a wszystkiemu winny był hotel!

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Doda pokazała kolejne nagranie ze ślubu! Emil cały we łzach!

  Doda (34 l.) w miniony weekend zrobiła niespodziankę swoim fanom, a także mediom i poinformowała, że wyszła za mąż, za swojego przyjaciela Emila Stępnia (40 l.). Sukcesywnie na jej profilu pojawiają się nowe zdjęcia i nagrania z tego wyjątkowego dnia.

 • Donatan o tabloidzie: "Jak cyganka w tobołku"

  Twórca przeboju "My Słowianie" komentuje medialne doniesienia na temat rzekomego związku z piosenkarką Dodą.