• Informacje na temat:

  inni ludzie

Artykuły na temat: inni ludzie
Zdjęcia na temat: inni ludzie
Wideo na temat: inni ludzie
 • Jan Kuroń: Mieliśmy z bratem trochę inny pomysł na siebie

  W dzisiejszych czasach kucharz powinien być człowiekiem renesansu – twierdzi Jan Kuroń. Jego zdaniem dobry szef kuchni powinien mieć wiedzę nie tylko z dziedziny gotowania, lecz także z dietetyki i towaroznawstwa. On sam zdobywał tę wiedzę podczas zagranicznych studiów i pracy w restauracjach w Londynie i Hiszpanii. To właśnie jego wyjazd za granicę oraz odmienne pomysły na siebie były powodem rozejścia się zawodowych dróg braci Kuroniów. Jan i Jakub Kuroniowie, synowie słynnego szefa...

 • Agnieszka Szulim i inni celebryci o swoich skłonnościach do luksusu!

  Czy gwiazdy mają słabość do luksusu? Na to pytanie szukała odpowiedzi Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". - Inwestowanie w jakość to jest to, co wiąże się z dobrą metką - powiedział projektant Łukasz Jemioł na pokazie marki Pierre Balmain, należącej do domu mody Balmain. Czy dla Agnieszki Szulim ważne jest noszenie drogiej marki? Joanna Przetakiewicz zdradziła, kiedy widzi ludzi luksusowych. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Zielińska: Uczę innych, żeby cieszyli się z tego, że ktoś jest piękny!

  Kasia Zielińska, nazywana też "królową focha", nie jest za bardzo lubiana przez Polaków, a już na pewno nie przez fotoreporterów. Najwyraźniej uznała, że czas to zmienić! W wywiadzie oznajmiła, że uczy ludzi, aby cieszyli się z tego, że ktoś w ich otoczeniu jest piękny! Sądzicie, że ma na myśli siebie?

Dyskusje na temat: inni ludzie