• Informacje na temat:

  inni zachwycili

Artykuły na temat: inni zachwycili
 • Małgorzata Kożuchowska: Fani zachwyceni jej metamorfozą!

  Wielbiciele Małgorzaty Kożuchowskiej (45 l.) mieli trudności z rozpoznaniem jej!

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  To dobra wiadomość dla wszystkich pasjonatów mody, kreatywnego krawiectwa i zdolnych, jeszcze nieodkrytych projektantów. Na ekrany wraca "Project Runway". Kto tym razem zdobędzie uznanie surowego jury i zachwyci widzów?

 • Magda Gessler zachwycona zupą z rybią spermą! "Smakowało mi"

  Gwieździe "Kuchennych rewolucji" zaserwowano dwie potrawy: jedną ze świnki morskiej, drugą - zupę z rybią spermą. Pierwszej potrawy restauratorka nie miała odwagi spróbować, za to drugą zwyczajnie się zachwyciła. "Świnki morskiej nie tknęłam, patrzyłam tylko, jak inni się nią zajadają. Natomiast odważyłam się spróbować rybiej spermy w zupie i... naprawdę mi smakowało" - opowiada w wywiadzie dla...

 • Gwiazdy polskiego kina o Oscarze dla "Idy"

  Ten film zachwycił bardzo wielu ludzi - wyznała Agnieszka Holland. Oglądając "Idę" Pawła Pawlikowskiego, nagrodzoną Oscarem w kategorii obraz nieanglojęzyczny, ma się "wrażenie obcowania z czymś wyjątkowym" - podkreśliła.

 • Magda Gessler zachwycona Kolumbią! Szykuje się do przeprowadzki?

  Magda Gessler (63 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała o tym, jak bardzo zauroczyła ją Kolumbia i wyjawiła swoje plany na przyszłość. Czy myśli o przeprowadzce do ciepłych krajów? Jest gotowa opuścić Polskę?

 • Recenzja Peja (RPS/WHR) "Książę aka. Slumilioner": Bardziej Ryszard niż Peja

  Poznański raper zostawił za sobą nałóg, część dawnych frustracji, przyznał nawet, że teraz nie dogadałby się z dawnym sobą. Jest z tego przeobrażenia ewidentny artystyczny pożytek. Rapowi konserwatyści będą zachwyceni, reszta powinna być zadowolona.

 • Ewa Farna w kontrowersyjnej koszulce! Fani zachwyceni!

  ...efekt jo-jo. Mimo wszystko piosenkarka sprawia wrażenie, jakby w ogóle nie przejmowała się tym, co mówią o niej inni. Artystka jest szczęśliwie zakochana i to chyba właśnie miłość pozwala jej czuć...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Beata Szydło ma "ten płaszcz"! Zagraniczne szafiarki zachwycone!

  Premier Beata Szydło (53 l.) potrafi zaskoczyć. Kilka dni temu zadała szyku podczas wizyty w Wojskowych Zakładach Lotniczych w Łodzi.

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

Wideo na temat: inni zachwycili
 • Marcin Prokop nie zachwycił swoją sylwestrową stylizacją?

  Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska wypowiedziała się na temat stylizacji Marcina Prokopa, który był jednym z prowadzących "Funtastycznego Sylwestra" TVN. "Niektórzy twierdzili, że wyglądam jak leśniczy, a jeszcze inni, że jak zapalacz gazowych latarni. Ta stylizacja nie byłaby kompletna bez czapeczki na warszawskiego cwaniaka" - powiedział Prokop. Jaka była koncepcja tego stroju? Co w kreacji