• Informacje na temat:

  inny pokaże

Artykuły na temat: inny pokaże
Zdjęcia na temat: inny pokaże
Wideo na temat: inny pokaże
 • Ewa Chodakowska: Konkurencja dla mnie nie istnieje

  znajdzie dla siebie miejsce. Ja jestem ulubioną dla części, dla innej części jest ktoś inny, dla trzeciej czy piątej czy siódmej jeszcze ktoś inny. I to jest w tym wszystkim najfajniejsze" - podkreśla.

 • Wieniawa: Zawsze odnajdywałam się w skrajnej patologii

  Julia Wieniawa nie kryje ekscytacji rolą w serialu „Zawsze warto”. Wcielenie się w postać Ady, która ma za sobą wiele życiowych zakrętów, pozwala jej pokazać zupełnie inny wachlarz aktorskich umiejętności niż w dotychczasowych produkcjach. – Zawsze byłam taką osobą, która odnajdywała się w każdym towarzystwie, nawet w takiej skrajnej patologii. Poznałam takie osoby, jak i z wyższych sfer, więc

 • Radek Majdan o początkach swojego związku z Rozenek!

  postrzegać w inny sposób. Radek nie ukrywa, że na związku z Gośką nieźle zarobił, choć nie chciał się na ten temat specjalnie rozgadywać. "Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, ale nie ukrywam, że

Dyskusje na temat: inny pokaże
 • Re: "M jak miłość": Szok! Marysia znów prześpi się z Bilskim!

  Bilski chciałby z rywalem porozmawiać,Artur z czarnym pasem w karate,miałby się go przestraszyć,co Bilski trenował BJJ,albo inny skuteczny styl,czy pokaże prawdziwą twarz,a Maryśka po jego tradycyjnych odszczekiwaniach dalej będzie mówić że jest w porządku.

 • Re: "M jak miłość": Wezmą ślub na ekranie?

  Widać, że polską telewizją publiczną zaczyna rządzić Szatan. Co na taką obsadę powie katolicki rząd? Jest mnóstwo innych aktorów o normalnych nazwiskach, więc nie musi w tym koniecznie występować(...) środkowego pokazać, bo jest to powszechnie uznane za gest obraźliwy, mimo że to tylko palec i to taki sam jak każdy inny. Powszechnie uznane jest też w Polsce, że Szatan to inaczej Diabeł, Zło. Gdy temu panu

 • Re: "Rodzina Połanieckich": Nietypowe dzieło Sienkiewicza zawojowało ekran

  pieniaczka polityczna chwilami no chamowata.Makabra. Więc w TV zaraz gdy się pokaże przełączam się na inny kanał bo mi zaburza obraz Maryni.

 • Re: Czym zaskoczy kontynuacja?

  to by było do kitu tak jak było z Nigdy w życiu gdzie Judytą była Danuta Stenka,a w kontynuacji tego filmu Ja wam pokaże Judytą była Grażyna Wolszczak i nie tylko ona grała inna rolę,córką Judyty był ktoś inny.

 • Re: Czasem śni mu się, że stoi na scenie!

  DLA MNIE PAN WIESŁAW TO "KARPIEL" Z POSZUKIWANY - POSZUKIWANA . TAKIEJ MINY JAKĄ ZROBIŁ PRZECIERAJĄC PIERŚCIONEK I CHOWAJĄC GO DO KIESZENI NIE POKAŻE NIKT INNY ! TOTALNY CZAD !!!