• Informacje na temat:

  inny smak

Artykuły na temat: inny smak
 • Małgorzata Rozenek-Majdan musi obejść się smakiem. Koniec złudzeń i marzeń o "Azja Expres"!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) ma wielki sentyment do "Azji Express". Zamarzyło jej się nawet to, by poprowadzić program. Jednak to koniec złudzeń - na rolę prowadzącej nie ma szans. Stacja wybrała inną osobę.

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

 • ​"O mnie się nie martw": Jan Wieczorkowski o swoim dzieciństwie

  Jan Wieczorkowski, czyli Łukasz Drzewiecki z "O mnie się nie martw", w rozmowie z PAP Life wspomina swoje dzieciństwo. "Kiedyś był Andersen, dzisiaj jest Disney" - mówi i dodaje, że smakiem jego dzieciństwa są naleśniki z serem. Aktor zdradza też, jaki prezent planuje sprawić swojemu synowi na mikołajki.

 • Od 16 lat dubbinguje Kubusia Puchatka

  18. stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. "Miś jest mądry - chociaż sam o sobie mówi, że jest o małym rozumku" - przekonuje aktor Maciej Kujawski, który dubbinguje tę postać od 16 lat.

 • Majstrak o nagich sesjach: Nie zamierzam przestać!

  Joanna Majstrak (31 l.) podkreśla, że nie ma oporów przed pokazywaniem swojego nagiego ciała i jeśli projekt "jest robiony ze smakiem", to chętnie bierze w nim udział – tym bardziej że mogą za nim iść kolejne propozycje zawodowe.

 • Recenzja Rafał Brzozowski "Mój czas": Twoja matka polubi

  Jest ładny, ma ciepły głos, pisze piosenki proste, łatwe i przyjemne. Gładki jest jak galaretka i podobnie do niej oślizły.

 • Magda Gessler zachwycona zupą z rybią spermą! "Smakowało mi"

  Magda Gessler (63 l.) jako restauratorka uwielbia wszelkiej maści degustacje i festiwale smaków. Ostatnio podczas swojej wizyty w Ameryce Południowej zachwyciła się... rybią spermą.

 • Jennifer Aniston chce nominacji do Oscara

  Jennifer Aniston jest do tego stopnia zdesperowana, aby otrzymać nominację do Oscara, że rozważa sfinansowanie filmu, aby tylko dostać w nim główną rolę.

 • Rooney Mara i Joaquin Phoenix zaręczyli się!

  ...nie lada wydarzenie dla aktora, bo choć wielokrotnie nominowany był do różnych nagród, zazwyczaj musiał obejść się smakiem. Gdy szedł odebrać statuetkę, ani on, ani Mara nie kryli wzruszenia. Poznali...

 • "Citizenfour" : Rok 1984 tu i teraz

  Nagrodzony w tym roku Oscarem dokument Laury Poitras nie jest filmem wybitnym, lecz z pewnością jednym z najważniejszych w historii gatunku. "Citizenfour" nie tylko odświeża informacje, które oburzyły świat w czerwcu 2013 roku. To zatrważający obraz roku 1984, który dzieje się tu i teraz.

Dyskusje na temat: inny smak