• Informacje na temat:

  inny styl

Artykuły na temat: inny styl
Zdjęcia na temat: inny styl
Wideo na temat: inny styl
 • Horodyńska: Polki lubią paryski styl, ale nie potrafią go naśladować

  Polkom imponuje paryski styl, dlatego coraz częściej próbują go naśladować. Francuzki uważane są za nadzwyczaj szykowne, stylowe i eleganckie. Inne Europejki coraz częściej biorą z nich przykład. Zdaniem Joanny Horodyńskiej, paryski styl jest jednak nie do podrobienia. - Paryski styl to nie tylko ubrania. To jest sposób na życie, to jest energia, to jest specyficzna uroda. Więc, jeżeli

 • Znana psycholożka leczy celebrytów

  Psycholożka Maria Rotkiel zdradziła w "Maglu Towarzyskim", że zdarza jej się leczyć znane osoby z tzw. bycia celebrytą. "Staram się im pomóc, aby nie uzależniali swojej samooceny od tego, co inni o nich myślą" - mówi. Myślicie, że miejsce specjalisty jest w programie plotkarskim? (Źródło: TVN Style/x-news)

 • Pazura o byłych żonach: Pomyłki

  miłość. Kiedyś wiążąc się, miałem uczucie, że jeszcze czeka na mnie coś innego". Teraz jest inaczej. Źródło: TVN Style/x-news

Dyskusje na temat: inny styl
 • Re: "Pierwsza miłość": Wstydźmy się za te lata

  A jakiż powód do wstydu, bo nie zauważam. Inne czasy, inny styl, siermiężna polska rzeczywistość. Wszystko ok - nie udała sie prowokacja

 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  Gdzie napisałem, że mój styl życia jest lepszy niż kogoś innego? Jest inny i mam do tego prawo. Ty za to nie uszczęśliwiaj na siłę każdego swoim stylem życia. Siedź na swojej grzędzie i nosa nie wychylaj żebyś przypadkiem kataru nie dostał.

 • Re: Obecnie reprezentuje styl plastikowej bl...

  Pamela nigdy niebyła brunetką. ale miała ciemny blond. ludzie jak widzą włosy ciut ciemniejsze od białych typu len, to już każdy inny ciemniejszy odcień to brunetka. życie to nie białe i czarne, pomiędzy są jeszcze szarości a do tego cała gama kolorów.

 • Re: "Ranczo": ​Czy Franczeska tęskni za serialem?

  Jedyny serial, w którym aktorzy są bardzo charakterystyczni i wspaniali. Każdy ma swój inny, bezbłędny styl. Moim zdaniem przebił Samych Swoich bo tam były tylko dwie, góra trzy wybitnie zagrane rolę. Też proszę o kontynuację.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając została... blogerką!

  wspaniala kobieta,niedoceniana. Jedyna uwaga to zle ubrania,powinna znalezc swoj styl inny niz obecnie. Jest kobieta a nie dziewczynka. Piekna kobieta!

 • Re: "Na dobre i na złe": Wzruszające pożegnanie Hany przy ognisku

  Za tym dymem jest. na innych zdjęciach ja widać. ale co innych wpisów, te wpisy nie pisze jedna osoba, bo styl wypowiedzi jest inny. Zresztą to co ona tam? Tego nie wie nikt!

 • Re: Aktor tuż po swojej przemianie....

  Najlepsza jest ta moda na brodaczy hahahaha a ja myślałem że faceci reprezentują inny poziom i nie mają własny styl a nie modę na brodę hahahahha dno

 • Re: "O mnie się nie martw": Krzysiek zakocha się w Marcie?

  Paweł Domagała - "stworzył" a właściwie wypracował "swój styl" - można się z tym zgadzać lub nie - nie musisz być Jego fanem - wystarczy abyś nie kupował biletów do kina lub przełączał TV na inny kanał :)))

 • Re: "M jak miłość": Szok! Marysia znów prześpi się z Bilskim!

  Bilski chciałby z rywalem porozmawiać,Artur z czarnym pasem w karate,miałby się go przestraszyć,co Bilski trenował BJJ,albo inny skuteczny styl,czy pokaże prawdziwą twarz,a Maryśka po jego tradycyjnych odszczekiwaniach dalej będzie mówić że jest w porządku.

 • Re: "Siedem życzeń": Po latach tajemnica wyszła na jaw!

  Papieże przez wieki palili ludzi i torturowali i nie tylko..włos sie jeży na głowie co z królami robili ...poczytaj o nich .Polecam !!! Co do wiary w waszego Boga zobacz że w każdym kraju jest inny styl i sposób wyznawania tego własnie Boga. Boģ zapłodnił 13 latke i zabił swoje dziecko.Dla tamtych lat normalne dziś jak ktoś nowy by to usłyszal to by nie tylko nie dołaczyl do wiary ale