• Informacje na temat:

  inspiracją

Artykuły na temat: inspiracją
 • Męskie inspiracje

  "Męskie inspiracje Krysia, jako osoba zawsze i z przyjemnością zatroskana, ma akurat nieco wolnej przestrzeni emocjonalnej, zaczyna zatem martwić się poważnie...

 • Szymon Majewski: Żona jest dla mnie nieustanną inspiracją

  W książce "Życie w pożyciu", która jest zbiorem felietonów, Szymon Majewski dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji małżeńskich. "Śmiało mogę powiedzieć, że z mojej żony mógłbym zrobić doktorat" - zapewnia showman w wywiadzie.

 • Felicjańska fantazjuje: Moje życie stało się inspiracją dla wielu osób!

  ...ponoć ludzie na nią czekają.  "Moje życie stało się inspiracją dla wielu osób. (...) Wierzę w to, że to ja wybrałam sobie takie właśnie życie i że takiego chciałam, więc po co mam dyskutować, czy ono...

 • Maja Sablewska: Uwielbiam Krystynę Jandę

  - Uwielbiam kobiety z pasją - mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

 • Edyta Pazura ma nową fryzurę! Tęcza była inspiracją?

  Edyta Pazura (28 l.) znowu zaszalała z fryzurą! Tym razem zmiana jest naprawdę radykalna...

 • Niebawem ruszą zdjęcia do "Złego"

  Twórca filmu "Wojna polsko-ruska" Xawery Żuławski zacznie w połowie marca zdjęcia do ekranizacji książki Leopolda Tyrmanda "Zły". Czołówce polskich aktorów towarzyszyć będzie 3 tys. statystów; inspiracją dla twórców ma być m.in. kino z lat 50. - powiedział reżyser.

 • Botki w kreacjach gwiazd – znajdź swoją inspirację!

  Festiwal w Cannes czy gala wręczenia nagród MTV Video Music Awards to takie uroczystości, na których możemy śledzić nie tylko samo rozdanie nagród, ale też podziwiać piękne kreacje gwiazd. Nierzadko są one bardzo ekstrawaganckie, czasem szokujące – zawsze jednak mówi się o nich dużo. Czy jednak my same możemy ubierać się jak gwiazdy? Szukanie inspiracji modowych w czasie śledzenia tego rodzaju gal jest bardzo powszechnym zjawiskiem.

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Edyta Herbuś wyznaje: Jestem inspiracją!

  ...'Klanu' trwają w tej lokalizacji dłużej ze względu na zwiedzające dzieciaczki staje się dodatkową atrakcją. Miłe to dla ucha, że jest się dla kogoś inspiracją :P" - pisze Herbuś. Trzeba przyznać, że...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wyznania jurora "Top Chefa"

  - Udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to była świetna decyzja, bo dobra energia płynąca z tańca jest dla mnie inspiracją - przyznaje Grzegorz Łapanowski, juror "Top Chefa". Zdradza też, jak godzi zawodowe obowiązki z intensywnymi treningami.

Zdjęcia na temat: inspiracją
Wideo na temat: inspiracją
 • Dorota Kośmicka-Gacke: Małgorzata Kożuchowska była inspiracją dla powstania serialu

  Dorota Kośmicka-Gacke opowiada o serialu "Druga szansa". Źródło: X-News/TVN

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • "Pakt": Łukasz Simlat o tym, skąd czerpie inspiracje

  Skąd aktorzy czerpią inspiracje do swoich ról? Na to pytanie odpowiada Łukasz Simlat.

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Dyskusje na temat: inspiracją
 • Re: "Za marzenia": Anna Lewandowska w serialu!

  Niedługo medialna inspiracja inspiracją medialnego absurdu osiągnie. .....dno:(

 • Re: "Wiedźmin": Historia wielkiego rozczarowania

  Może nie plagiat, ale na pewno był częściową inspiracją.

 • Re: Serialowy przewodnik

  Inspiracją dla scenariusza był żywot, w Polsce znanej, pani Marty.....

 • Re: "M jak miłość": Paweł i Julia będą parą?

  Widzę, że Rysiek jest inspiracją nawet w M Jak Miłość. Bo Rysiek pojechał na Maderę to i bohaterka tego bezdennego serialu chce jechać na Maderę.

 • Re: "Ranczo" wraca do telewizji!

  Czasami odnoszę wrażenie, że wątki "polityczne" w tym serialu, to czysty instruktaż dla PiS- owców. Czyżby powtórka miała być inspiracją, przed wyborami do samorządów.

 • Re: "Świat według Bundych" inspiruje pokolenia

  "Byli inspiracją dla pokoleń twórców. Co robią teraz? " Czyli na yo pytanie mam sobie sama odpowiedzieć?

 • Re: "Ania z Zielonego Wzgórza": Jak potoczyły się losy Megan Follows?

  Myślę że Ania Shirley była i jest wzorem i inspiracją dla wielu dziewcząt bez względu na czasy. Może w dzisiejszych czasach nie ma mody na tego typu dziewczęta, może wybierając taką a nie inną drogę pozostają w cieniu, ale myślę że to im specjalnie nie przeszkadza, i praca oraz pozytywne myślenie prowadzą je do celu. Ania Shirley nie była typem szarej myszki i świetnie radziła sobie

 • Re: "MacGyver": Superbohater z awersją do broni

  Oj oglądaliśmy w przedszkolu, oglądaliśmy :D I jeszcze Drużynę A. Cudowne seriale. MacGyver był inspiracją do budowania coraz to bardziej skomplikowanych konstrukcji z klocków Lego Technic :)

 • Re: "Ranczo": Potęga prowincji

  Z początku mnie denerwował ten film.Z czasem stałem sie fanem tego serialu.I nawet do tej pory oglądam czasami powtórki.Film przez obsadę trafił do mnie w dziesiątkę.Z czasem zacząłem się utożsamiać z jednym z aktorów.I powiem z czystym sercem że rola jego w tym filmie stała sie dla mnie inspiracją do dalszego życia że mozna w nim coś zmienić wystarczy mieć przy sobie kogoś kto w nas

 • Re: "Na dobre i na złe": Klan Damięckich, czyli największa aktorska rodzina w Polsce!

  Dobiesław Damięcki, pierwszy z aktorskiego rodu, nie mógł mieć bezpośredniego wpływu na wybory swoich dzieci, a tym bardziej wnuków. Zmarł, gdy synowie - Damian i Maciej - byli kilkulatkami. Natomiast jego życiorys do dziś może być inspiracją. Walczył na froncie I wojny światowej, brał udział w Powstaniu Śląskim A GDYBY ZYL WSTYDZILBY SIE ZA SYNOW DONOSICIELI DO SB - TAJNY WSPOLPRACOWNIK