• Informacje na temat:

  inspiracją sylwestra

Artykuły na temat: inspiracją sylwestra
 • Jak gwiazdy spędzą ostatni dzień roku?

  ...przez cały rok, bo przecież nie zmienię diametralnie życia w Sylwestra. Jest jeden wyjątek - zawsze życzę sobie i innym więcej słońca. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie pełen radości, bo odkąd pamiętam(...) reguły - czasami wybieram wypad nad morze, innym razem kameralne spotkanie ze znajomymi. Bardzo hucznie świętowałem kiedyś Sylwestra na warszawskiej Pradze. To była świetna impreza, dwa i pół tysiąca...

 • Sylwester Chęciński: Przestać być reżyserem "Samych swoich"!

  Pana największe marzenie? - Przestać być reżyserem "Samych swoich".

 • Serial rządzi!

  Już 18 marca telewizyjna Jedynka zaprasza na premierowe odcinki "Rancza". Tymczasem w każdą niedzielę możemy oglądać powtórki pierwszej serii.

 • Sylwester Chęciński obchodzi 85. urodziny

  Sylwester Chęciński, reżyser takich filmów jak "Sami swoi", Wielki Szu" oraz "Rozmowy kontrolowane", kończy w czwartek, 21 maja, 85 lat.

 • Łódź: Sylwester z Dodą

  Poznaliśmy gwiazdy, które wystąpią podczas sylwestrowej nocy na imprezie organizowanej przez TVP2. Na Placu Wolności w Łodzi zagrają m.in. Maryla Rodowicz, Doda i Kombi.

 • Woody Allen na Sylwestra w Polsce!

  Woody Allen ( "Słodki drań" , "Życie i cała reszta" , "Melina i Melinda" ) wystąpi ze swym zespołem The Woody Allen and his New Orleans Jazz Band 31 grudnia w warszawskiej Fabryce Trzciny. Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie zespołu. Warszawski występ zwieńczy kilkunastodniowe europejskie tournee zespołu Allena.

 • Malarska pasja Stallone'a

  Największy twardziel w Hollywood, Sylwester Stallone, wyznał, że od grania w filmach woli... malowanie.

 • Wspólne wideo Gaillarda i Wardęgi

  W poniedziałek, 3 marca, we francuskim Montpeiller odbyła się premiera komedii z udziałem legendarnego francuskiego figlarza Rémi'ego Gaillarda pt. "What The Fuck?", w której wziął udział polski performer i autor najpopularniejszego kanału na Youtube - Sylwester Wardęga. W sieci pojawiło się wspólne wideo obu komików, w którym Gaillard po polsku stwierdza "Sylwester mnie kopiuje".

 • Slayer Mag: Wspomnień czar

  Ponad ćwierć wieku od pierwszego numeru, norweski "Slayer Mag" pozostaje nie tylko kopalnią wiedzy o narodzinach i losach death i black metalu, ale i cennym źródłem inspiracji dla kolejnych pokoleń wydawców podziemnej prasy. Jego antologia, "Metalion: The Slayer Mag Diaries", już w czerwcu rozbudzi wspomnień czar.

 • "Wszystko ma swoje granice"

  Negatyw to kolejny - po Myslovitz - zespół rodem z Mysłowic, który wyruszył na podbój polskiego rynku muzycznego. Grupa powstała w 1998 roku, a utworzyli ją muzycy grający ze sobą już w czasach licealnych, występując wówczas pod nazwami Skowyt i Kurtyna. Od samego początku istnienia zespołu, głównymi inspiracjami jego muzyków była brytyjska i amerykańska alternatywna scena gitarowa, a szczególnie pierwsze krążki takich zespołów, jak Smashing Pumpkins, The Verve, The Pixies, Sonic Youth i...

Wideo na temat: inspiracją sylwestra
 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.