• Informacje na temat:

  inspiracji muzycznych

Artykuły na temat: inspiracji muzycznych
 • Juror show inspiracją aktorki

  Jane Lynch przyznała, że Simon Cowell jest jej główną inspiracją, podczas pracy nad rolą w "Glee" - serialu nagrodzonym przed kilkoma dniami Złotym Globem.

 • OFF Plus Camera 2015: Muzyczne atrakcje na OFF Scenie

  Sleep Party People, When Saints Go Machine, We Were Evergreen, Gin Ga, Bite The Buffalo, Ivy & Gold oraz Papyllon to pierwsi ogłoszeni wykonawcy, którzy wystąpią OFF Scenie, muzycznym wydarzeniu funkcjonującym przy festiwalu OFF Plus Camera.

 • Natalia Kukulska zajmie się karierą brata? "Gdy wróci do Polski, pomoże mu promować jego nagrania"

  Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie", Natalia Kukulska i Piotr Kukulski zakopali topór wojenny. Piosenkarka zaczęła nawet nieco przychylniej patrzeć na jego muzyczne poczynania...

 • Wampir i trubadur, czyli muzyczne oblicza Macieja Maleńczuka

  Satanista, gwiazdor, kontrowersyjny artysta - takiego dziś widzimy Macieja Maleńczuka. Ale w przeciwwadze do tabloidowych nagłówków stoi bogaty muzyczny dorobek, którego można mu tylko pozazdrościć. Przy okazji premiery "Tęczowej swasty" przypominamy jego 10 najlepszych momentów i ratujemy je od zapomnienia.

 • Dawno niewidziana Urszula Sipińska. Była największą rywalką Maryli Rodowicz

  ...29 czerwca 2018 r. w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zainaugurowano wystawę "Sipińska - sza la la zabawa trwa da da", na której widzowie mogą zobaczyć zdjęcia z najistotniejszych obszarów inspiracji i twórczego działania Urszuli Sipińskiej: estrady, podróży, pracowni architekta oraz z domowego zacisza. Artystka pojawiła się na wystawie, ofiarowując pamiątki dokumentujące jej sceniczny życiorys...

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • Olga Szomańska: Rodzinna tragedia uczestniczki "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Olga Szomańska (33 l.) zaskakuje rewelacyjnymi wcieleniami w muzycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo". Niewielu jednak wie, że dwa lata temu przeżyła ogromną tragedię.

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Edyta Górniak i David Foster mają się ku sobie?! Tak można wyczytać w jednym z tygodników

  Jak czytamy w „Dobrym Tygodniu”, producent muzyczny David Foster (67 l.) nie tylko pracuje z Edytą Górniak (44 l.), ale podobno stracił dla niej głowę. Ona go podziwia i ceni. Ale czy jest gotowa przyjąć uczucie?

 • Artyści stają w obronie Becka

  Po skandalicznych słowach Kanye Westa, z muzycznego show-biznesu docierają kolejne głosy wsparcia dla Becka.

Wideo na temat: inspiracji muzycznych
 • Kasia Stankiewicz i Tobiasz Staniszewski na jednej scenie!

  W programie "Świat się kręci" w cyklu Muzyczne Inspiracje Kasia Stankiewicz wystąpiła z finalistą VI edycji programu "The Voice of Poland" – Tobiaszem Staniszewskim. Wspólnie wykonali utwór Petera Gabriela "Don’t give up".