• Informacje na temat:

  inspiruje kobiety

Artykuły na temat: inspiruje kobiety
 • Jurksztowicz: nieszczęśliwa miłość inspiruje do tworzenia

  Po czterech latach przerwy Anna Jurksztowicz (55 l.) wydała nową płytę. Krążek ma czysto rozrywkowy charakter, wszystkie piosenki utrzymane są w klimacie pop i nadają się do tańca. Teksty skupiają się na miłości, głównie tej niespełnionej, to ona, według Anny najmocniej inspiruje bowiem artystów.

 • Jakub Gierszał: Gram również za granicą

  Polski aktor młodego pokolenia, Jakub Gierszał, zagrał jedną z głównych ról w "Hiszpance", superprodukcji inspirowanej historią powstania wielkopolskiego. "Dla mojego bohatera miłość do kobiety jest ważniejsza niż patriotyzm" - wyznaje artysta.

 • Jacek Borkowski nadal szuka idealnej kobiety!

  ...te bardziej doświadczone kobiety porównał do... sklepu z używaną odzieżą. "Jak już brać, to nie z second handu. Tego kwiatu to pół światu" - wypalił, dodając: "Partnerka Karola Strasburgera jest od niego o 38 lat młodsza. To mnie inspiruje. On dał czadu, to ja nie będę gorszy". Znajdzie chętną? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • "M jak miłość": Dominika Kluźniak napisała powieść inspirowaną życiem

  Dominka Kluźniak od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z aktorem Karolem Pocheciem, czyli Winrichem von Kniprode z "Korony królów", ale zanim go poznała, nie miała szczęścia w miłości. Mężczyzna, którego kochała do szaleństwa i któremu złożyła przed ołtarzem małżeńską przysięgę, po 12 latach wspólnego życia zdradził ją i zostawił dla innej kobiety... Aktorka wpadła w depresję. - Gdy...

 • Filmowi niewidomi

  Frank Slade, bohater oscarowego dzieła Martina Bresta "Zapach kobiety", otwiera galerię postaci, dla których utrata wzroku nie była przeszkodą, by dokonywać niemożliwego. A przy tym zadziwiać, intrygować i - jak widać - skutecznie inspirować widzów.

 • Czego chcą animowane kobiety

  Marge ma dość zachowania męża. Homer musi ponownie ratować swoje małżeństwo. Po obejrzeniu filmu "Tramwaj zwany pożądaniem" Milhouse wciela się w złego...

 • Katarzyna Trzaskalska: Rozmowy bez stresu

  - Chcemy inspirować widzów do działania, dzielić się praktycznymi poradami, podpowiadać różne rozwiązania. Będziemy poruszać trudne, kontrowersyjne i wstydliwe tematy - zapowiada współgospodyni programu "Twój Puls" Katarzyna Trzaskalska.

 • Czego chcą animowane kobiety

  Po raz kolejny Homer musi ratować swoje małżeństwo, gdy Marge ma dość jego zachowania. Tymczasem po obejrzeniu filmu "Tramwaj zwany pożądaniem" Milhouse...

 • Solowy debiut Marcina Prokopa

  Sympatyczny dziennikarz i prezenter napisał książkę inspirowaną własnym dzieciństwem w czasach PRL-u. Marcin Prokop zdradza, komu ją dedykował oraz które historie z młodości najbardziej zapadły mu w pamięć.

Zdjęcia na temat: inspiruje kobiety
Wideo na temat: inspiruje kobiety
 • Anna Lewandowska: Przeszłam pewną transformację

  inspiracją dla znanej trenerki? - Kobiety są dla mnie inspiracją. A dobrym doradcą jest moja mama. Inspiruje mnie też mój mąż - przyznała. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Joanna Horodyńska krytykuje styl Polek

  Polki nie słuchają siebie - uważa Joanna Horodyńska (43 l.). Jej zdaniem kobiety w Polsce obserwują trendy, nie potrafią jednak wybierać tych, które najbardziej im pasują. Zamiast inspirować się modą, kopiują styl znanych pań lub koleżanek. Zbyt mocno obawiają się też opinii innych kobiet, żeby odważyć się na bardziej szalone stylizacje.

 • Autorska kolekcja biżuterii Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej dla W.KRUK

  W.KRUK przedstawia najnowszą ambasadorską kolekcję biżuterii. Tym razem do stworzenia autorskiego projektu zaproszono dwie wyjątkowe kobiety. Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska to jedne(...) humoru, wspólną pasję. Inspirujemy się nawzajem. - Nasza przyjaźń nie wymaga zbędnych słów i wysiłku – dodaje Magdalena Cielecka – Pełna jest szaleństwa, ale i wyrozumiałości. Zrozumienia i szczerego