• Informacje na temat:

  instytucie pracy

Artykuły na temat: instytucie pracy
 • Zięć Bronisława Komorowskiego specjalistą ds. koprodukcji w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej?

  Jeden z tabloidów donosi o audycie, który przeprowadzono w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej. Miało tam dochodzić do nieprawidłowości, a połowę zatrudnionych pracowników łączą ponoć koligacje rodzinne. Pracować ma tam zięć Bronisława Komorowskiego.

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Maria Wiktoria Wałęsa przejęła władzę w Instytucie ojca!

  ...ojciec. I to właśnie Lecha Wałęsa wyciągnął pomocną dłoń do córki i zatrudnił ją w swoim Instytucie. Okazuje się, że Maria poczuła się tam bardzo pewnie pozbywając się przy okazji najgroźniejszych(...) pracy" - czytamy. Czy Instytut im. Lecha Wałęsy pod rządami Marysi czeka podobny los, jak jej poprzednie biznesy?

 • Tomasz Szymuś: Gwiazdy tańczą, jak im zagra

  - Najtrudniej znaleźć klucz do aranżacji danego utworu. Każdy musi być dostosowany do poszczególnego tańca, ale nie każda przeróbka jest odpowiednia. Z lirycznej piosenki nie da się stworzyć skocznej i wesołej - wyjaśnia dyrygent orkiestry "Tańca z gwiazdami".

 • Jerzy Zelnik był współpracownikiem SB?! Znaleziono teczkę aktora w IPN

  W Instytucie Pamięci Narodowej odnaleziono teczkę pracy filmowego faraona Jerzego Zelnika (70 l.). Aktor na razie nie chce komentować sprawy.

 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  Niedawno świętował ledwie 20. urodziny, a w naszych domach jest stałym bywalcem już od ponad dziesięciu lat.

 • Stulecie Winnych

  Maj 1935 roku. Ania z wyróżnieniem kończy naukę w Instytucie Pedagogicznym. Jako jedna z najlepszych studentek Janusza Korczaka nie ma problemu ze znalezieniem...

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Powrót Agaty?

  Agata myśli o pracy w instytucie, u boku profesora Starzyńskiego, ale nadal zagląda do szpitala - i wyraźnie tęskni za Leśną Górą. Co na to Tretter?

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

Zdjęcia na temat: instytucie pracy
Wideo na temat: instytucie pracy
 • "M jak miłość": Odcinek 1323.

  pracy dla Instytutu Badawczego Leśnictwa w Bieszczadach. Przez nowy projekt leśnik musi jednak wyjechać na kilka miesięcy i przełożyć ślub. Tymczasem Maria zaczyna w końcu pracę dla Kamila Starskiego(...) córka Aga opowiada o swoich problemach ze znalezieniem pracy, załatwia dziewczynie miejsce w bistro.

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Noc w muzeum 2

  Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot, w którym Amelia Earhart przeleciała Atlantyk, pamiątki po Alu Capone i pantofelki Dorotki z filmowego "Czarnoksiężnika z krainy Oz". Gdy zapada noc, przewodnicy kończą pracę i idą do domu, a szkolne wycieczki kończą zwiedzanie,...

Dyskusje na temat: instytucie pracy
 • Re: "Na sygnale" z największym spadkiem wśród seriali

  A może głupieją? Pracuję przez 9 godzin dziennie w instytucie badawczym. Po pracy mam dość wysilania się pod względem intelektualnym. Chętnie siadam przed odbiornikiem telewizyjnym i oglądam coś lekkiego. Owszem, lubię pójść do kina na dobry, ambitny film. Jednak na co dzień, po męczącym dniu z przyjemnością oglądam niewymagający serial. Coś w tym złego? kto powiedział, że przez cały dzień nasz

 • Re: Powrót Agaty?

  Agata myśli o pracy w instytucie, ale najpierw musi u boku profesora Starzyńskiego zrobić dobrą minę i w swoja łapine wziość sprawę doktora przez duże :"Ch". A nasz doktorek Starzyński po 23 godzinie jest ochoczy i głeboko wybausza oczy, jeśli się go dobrze doładuje, a jak wiemy każdego doktorzyne to najlepiej zaciagnąc pod pierzynę....Natomiast jeśli bierze "wypłatę" to tylko do lewej kieszeni

 • Re: Zyta zdradzi Michała!

  w instytucie, nie było co robic, nudzili się, rzadko który nie miał kilka kochanek, czasem kilku szefów miało ta samą, na studiach miała same piątki bo miała kochanków wykładowców. To jak zawód, one(...) po prostu, jak i teraz, bierzesz kanapki do pracy. A rak piersi ma rozne podloze , poczawszy od genetycznego. Raczej na to wplywaja srodki antykoncepcyjne, stwarzajace zaburzenia hormonalne