• Informacje na temat:

  internetowy biznes

Artykuły na temat: internetowy biznes
 • Małgorzata Rozenek-Majdan ma pomysł na kolejny biznes! Będzie szefową!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek nieznany) ma już dość bycia czyjąś podwładną, choć w telewizji TVN jest prawdziwą gwiazdą. Zapragnęła zostać szefową i za parę chwil rusza jej autorski portal internetowy!

 • "Kebab i Horoskop" : Opowieści ze sklepu z dywanami

  Bohaterami filmu "Kebab i horoskop" debiutanta Grzegorza Jaroszuka są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami, których życie zmienia się, gdy szef, starając się ratować upadający biznes, zatrudnia "specjalistów" od marketingu.

 • Agnieszka Sienkiewicz i Joanna Osyda założyły wspólny biznes!

  ..., a pojawi się też sklep internetowy. Nietrudno się domyślić, że pomysł zrodził się pod wpływem macierzyństwa Agnieszki. Aktorka zdaje sobie sprawę, że w show-biznesie różnie bywa i lepiej mieć coś pewnego(...) i pomysłowa. To ona wymyśliła biznes, który będzie prowadzić właśnie z Joanną Osydą. - Marzenia nabierają realnych kształtów - cieszy się Agnieszka Sienkiewicz. - Siedzimy, knujemy, wymyślamy i tworzymy...

 • Internauci jednocześnie oglądają tv i surfują w sieci

  Przeciętny Polak ogląda telewizję więcej niż cztery godziny dziennie. Na niegasnącą popularność telewizji wpływają internauci. Trzech na czterech z nich każdego dnia korzysta także z tego medium. Branża reklamowa widzi szansę na rozwój rynku właśnie w multiscreeningu, czyli jednoczesnemu konsumowaniu przez użytkownika zarówno przekazu telewizyjnego, jak i internetowego.

 • Żona Żebrowskiego ruszyła z własnym biznesem! "Chce podbić zachodnie rynki"

  ...też smykałkę do innego biznesu - jej własny sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci oraz ubraniami dla ciężarnych, który otworzyła kilka miesięcy temu, cieszy się popularnością wśród kobiet. Nic(...) rynków. Robi teraz dużą kampanię zagraniczną, nowe biznesplany, udziela wywiadów zachodnim mediom - mówi źródło "Świat&Ludzie". Ola nie kryje, że chciałaby odnieść sukces jako bizneswoman. Jest...

 • "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" w Dwójce

  "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który poprowadzą Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru). Pierwszy odcinek widzowie obejrzą w piątek, 6 marca , w TVP2.

 • Ryszard Rynkowski ruszył z nowym biznesem

  Prywatna klinika ma być zabezpieczeniem finansowym dla rodziny Ryszarda Rynkowskiego (66 l.) na przyszłość. Wokalista każdą wolną chwilę poświęca na konsultacje biznesowe.

 • "The Voice Of Italy": Siostra Cristina jednak nagrywa płytę

  26-letnia zakonnica Cristina Scuccia, zwyciężczyni ostatniej edycji "The Voice Of Italy", nagrywa płytę. Wcześniej zapowiadała, że po swym obserwowanym na całym świecie sukcesie zakończy ten etap przygody z muzyką. Teraz jednak chce dzielić się swoim talentem.

 • Czarne chmury nad biznesem Marka Kondrata! Tosia Turnau zabrała głos!

  Niedawno okazało się, że apartamenty, w których mieszka Marek Kondrat (64 l.), zostały przeznaczone do wyburzenia. Teraz zagrożony jest też winiarski biznes aktora...

 • "Przypadki Cezarego P." odniosą sukces?

  Twórcy "13 posterunku" znowu na planie! Kręcą komediowy serial o życiu celebrytów opisywanych (i prześladowanych) przez plotkarskie media.

Zdjęcia na temat: internetowy biznes
Wideo na temat: internetowy biznes
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1713.

  Jaworskim zarządzanie osiedlem i od razu zaczyna tego żałować. Z kolei Marek nie odpuszcza pomysłu na nowy biznes Górki i nakreśla przyjaciółce zasady działania internetowego portalu z treningami

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.

 • Anna Przybylska w pamięci gwiazd

  Przybylska była wyjątkowo lubianą osobą w świecie polskiego show-biznesu. Na internetowych portalach gwiazd posypały się wspomnienia i kondolencje… - Śmierci w tak młodym wieku nie sposób sobie wytłumaczyć - napisała Małgorzata Kożuchowska/ źródło: Agencja TVN/x-news

 • Szefowie wrogowie 2

  Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) i Kurt (Jason Sudeikis) postanawiają tym razem przejąć ster i założyć własny biznes. Wkrótce jednak ich plany krzyżuje przebiegły inwestor. Oszukani, zdesperowani i bez możliwości dochodzenia swoich praw, trzej niedoszli przedsiębiorcy opracowują plan porwania dorosłego syna inwestora w celu odzyskania kontroli nad firmą.