• Informacje na temat:

  internetowy program

Artykuły na temat: internetowy program
 • Internetowa miłość

  Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Doświadczona sędzia orzeka w skomplikowanych kryminalnych sprawach. Zachowuje przy tym wszystkie procedury,...

 • Simon Cowell szykuje nowy program?

  Nowy show Brytyjczyka, o nazwie "Ultimate DJ", miałby zrealizować koncern Yahoo.

 • Radek Pestka (20 l.) i jego ukochany Romek pojawili się niedawno w jednym z internetowych programów, w którym potwierdzili, że są parą!

 • Pierwsze odcinki seriali produkcji HBO odkodowane w HBO GO

  HBO odkodowało pierwsze odcinki wybranych seriali własnej produkcji w serwisie internetowym HBO GO. Można tam obejrzeć pierwsze odcinki, m.in. "Gry o tron", "Detektywa", "Rodziny Soprano" czy "Dziewczyn". Akcja związana jest z trwającą właśnie kampanią promującą seriale produkcji HBO.

 • Kamil Durczok (48 l.) rozpoczął gorący okres promowania swojego nowego projektu internetowego. Z tej okazji zawitał do programu Tomasza Lisa (50 l.), gdzie opowiadał o szczegółach afery związanej z jego osobą.

 • Dakota Johnson wstępuje do ISIS

  Nazwisko gwiazdy "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Dakoty Johnson, nie schodzi głównych stron internetowych portali. Tym razem 25-latka wzbudziła kontrowersje występem w skeczu w programie "Saturday Night Live".

 • Maria Romanek wygrała milion w programie "Milionerzy". Internauci: Zwykła ustawka

  Maria Romanek, emerytowana polonistka z Bezmiechowej Dolnej w Bieszczadach, zgarnęła milion złotych w programie "Milionerzy". Spora część internautów nie wierzy jednak w jej wygraną. Dlaczego?

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Część mieszkańców Szczytna nie może pogodzić się z faktem, że to dom pani Lidii, matki dwójki córek, wyremontowała ekipa programu "Nasz nowy dom" i domaga się, by także ich mieszkania przeszły darmową modernizację. Co więcej, mieszkańcy oskarżają Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, że wskazał panią Lidię producentom programu, choć nie jest ona - ich zdaniem - najbardziej potrzebująca.

 • Naga pupa Kim Kardashian: 16 milionów odsłon

  Naga pupa Kim Kardashian na okładce mało znanego magazynu "Paper" przyciągnęła na internetową stronę czasopisma ponad 11 milionów unikalnych użytkowników - informuje serwis Adweek.

Zdjęcia na temat: internetowy program
Wideo na temat: internetowy program
 • Krystian Kukułka wściekły: Gardzę ludźmi, którzy piszą negatywne komentarze! Brzydzę się!

  Krystian Kukułka, gwiazdor serialu "Barwy szczęścia" i gospodarz programu "Dzień dobry, Polsko", wypowiedział wojnę internetowym trollom! Aktor uważa hejterów za osoby zakompleksione, pozbawione życiowych osiągnięć i przepełnione zazdrością. Przez hejterów był bowiem bliski rezygnacji z kariery telewizyjnej.

 • Piotr Kraśko zadebiutował w "Dzień dobry TVN"

  Do ekipy "Dzień Dobry TVN" dołączył Piotr Kraśko. Znany widzom prezenter będzie razem z Kingą Rusin prowadził weekendowe wydania programu. Zastąpi on Bartosza Węglarczyka, który postanowił spróbować swoich sił w dziennikarstwie internetowym. Jak ekipa przywitała nowego kolegę? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1716.

  sprzedaży. Z nową energią zabiera się za realizację internetowego programu fitness. Angela przyznaje się Oliwce, że zadurzyła się w Robercie. Gdy dziewczyna słyszy, że nauczyciel ma problemy z mieszkaniem

Dyskusje na temat: internetowy program
 • Re: "Ranczo": Rodzinna, świąteczna opowieść

  Kreacja z koncertu mnie też zastanowiła, ale przecież aktorka aktualnie bierze udział w 3 edycji tańca z gwiazdami (wirtualny program internetowy), która rozpoczęła się w grudniu. 3-ci odcinek programu wyemitowano 20. XII. (rezultaty i zawodnicy - w sieci), więc coś mi tu nie pasuje.