• Informacje na temat:

  internetowy waga

Artykuły na temat: internetowy waga
 • Marta Wierzbicka jest załamana swoją wagą! Dlaczego przytyła?!

  ..., że to na pewno tkanka mięśniowa, której z pewnością przybyło jej w Indiach. Ciekawe, jak tego dokonała, bo prowadzący internetowy program Łukasz Jakóbiak (34 l.), w tym samym programie schudł...

 • Fałszywy Oscar na internetowej aukcji

  Statuetka Oscara, za którą oczekiwano około 100 tysięcy dolarów, została wycofana z internetowej aukcji po tym, gdy okazało się, że jest falsyfikatem. Miał to być Oscar, którego Leo McCarey otrzymał w 1944 roku za reżyserię filmu "Idąc moją drogą". Sprawa wyszła na jaw, gdy córka reżysera zgłosiła, że to ona posiada w domu prawdziwą statuetkę.

 • Borys Szyc spokojny o przyszłość swojej córki

  ...z córką, w jego internetowym teatrze, który rusza w październiku. Taki występ - to dopiero byłoby wzruszające wydarzenie. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Sting odwołał internetową transmisję koncertu

  Sting, brytyjski muzyk i były członek formacji The Police, odwołał internetową transmisję zaplanowanego na 11 września koncertu we Włoszech. Powodem takiej decyzji były ataki terrorystyczne, do których doszło w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

 • Wygląd piosenkarki od dawna budzi sporo emocji. Brukowce uwielbiają wytykać Ewie dodatkowe kilogramy. Ponoć te czeskie są w swych osądach jeszcze ostrzejsze. Do tego należy doliczyć sporo negatywnych internetowych komentarzy, które pojawiają się niemal pod każdym artykułem na jej temat. Sama Farna na szczęście nie przejmuje się tymi uwagami.  Gwiazda deklaruje, że jest szczęśliwa, a dodatkowe...

 • Poszukiwania gaf na Planecie Małp

  Już kilkanaście błędów realizacyjnych wykryli dociekliwi widzowie w najnowszym przeboju Tima Burtona "Planeta małp" . Jon Sandys, przedstawiciel witryny internetowej poświęconej tropieniu niedociągnięć filmowców, chwali się także zidentyfikowaniem co najmniej jednej dużej "wpadki" w fabule wielkiego przeboju kasowego tego roku na świecie.

 • Krystian Kukułka (26 l.), gwiazdor serialu "Barwy szczęścia" i gospodarz programu TVP "Dzień dobry, Polsko", wypowiedział wojnę internetowym trollom! Aktor uważa hejterów za osoby zakompleksione, pozbawione życiowych osiągnięć i przepełnione zazdrością.

 • Kto chce zagrać u Kevina Smitha?

  Kontrowersyjny amerykański twórca Kevin Smith ("Clerks - Sprzedawcy", "Szczury z supermarketu"), poszukuje statystów, którzy chcieliby wystąpić w jego najnowszym filmie "Jersey Girl". Gwiazdami opowieści są Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) i Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" ). Reżyser szuka chętnych poprzez swą stronę internetową.

 • Ewa Bilan-Stoch rozwiewa wszelkie wątpliwości: "Wybieram normalne życie"

  Ewa Bilan-Stoch (32 l.) chyba sama się nie spodziewała, że jej ostatnie publiczne wyjście wywoła tyle szumu. Żona Kamila Stocha (30 l.) nie dba o popularność. Gdyby ktoś zastanawiał się, że planuje rozpocząć karierę w show-biznesie, to ucina wszelkie spekulacje. "Wybieram normalne życie" - mówi.

 • Hakerzy wykradli dane znanych osób

  Hakerzy mają apetyt na dane osobowe znanych ludzi. Jeden z internetowych włamywaczy wykradł i opublikował dane klientów firmy dostarczającej dietetyczne jedzenie. W bazie firmy są dane około tysiąca jej klientów, w tym osób znanych: Dariusza Michalczewskiego, Ewy Farnej, Agaty Młynarskiej, Borysa Szyca czy Krzysztofa Ibisza.

Wideo na temat: internetowy waga
 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.

 • Stażysta

  Robert De Niro gra w filmie Nancy Meyers Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).