• Informacje na temat:

  internetowy żart

Artykuły na temat: internetowy żart
 • "Britney Spears zginęła w wypadku". Makabryczny żart hakera

  Britney Spears (36 l.) nie żyje?! Taką informację przekazano za pośrednictwem konta twitterowego jednej z wytwórni muzycznej. Okazuje się, że był to makabryczny żart.

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Iwona Węgrowska (32 l.) padła ofiarą internetowego żartu!

 • W czwartek, 17 lipca, w Internecie pojawiła się dość szokująca informacja o pozwaniu do sądu przez Metallikę mało znanego kanadyjskiego zespołu Unfaith, za nieuprawnione użycie w piosenkach... akordów E i F. Jak się okazuje, jest to żart przygotowany przez satyryczny magazyn internetowy scoopthis.com. Dało się jednak nabrać na niego wiele serwisów.

 • Sylvester Stallone nie żyje? Szokujące plotki o śmierci aktora wstrząsnęły fanami!

  Media społecznościowe zalały informacje o nagłej śmierci aktora Sylvestra Stallone (71 l.). To na szczęście tylko okropny żart hakerów...

 • Niesmaczny żart z Polaków

  Telewizja Fox wydała oświadczenie z przeprosinami za wypowiedź jednego z bohaterów komediowego serial u "Back to You", który oświadczył - co miało być żartem - że Polacy "mają we krwi współpracę z nazistami".

 • Artur Barciś oburzony: Zabili mnie dla pieniędzy!

  Artur Barciś (59 l.) padł ofiarą okrutnego żartu w internecie...

 • Atomic Kitten: To był żart

  Kerry McFadden, była członkini brytyjskiej grupy Atomic Kitten z rozbrajającą wręcz szczerością przyznała, że nie potrafi śpiewać, a w zespole miała tylko partie mówione. Wokół sprawy powstało spore zamieszanie, dlatego też piosenkarka śpieszy z zapewnieniami, że jej wcześniejsze wypowiedzi były tylko i wyłącznie żartem.

 • Mateusz Kijowski zaliczył potężną wpadkę! "Twój penis będzie jak skała"

  ...​Mateusz Kijowski (49 l.) zaliczył potężną wpadkę! Chciał dopiec dziennikowi „Rzeczpospolita”, ale zamiast skompromitować gazetę, sam padł ofiarą żartów.

 • Ślub Britney to żart?

  Nie ustają kontrowersje dotyczące ważności ślubu, jaki zawarła Britney Spears z Kevinem Federlinem. Amerykańskie media opublikowały dokument, w którym Spears i Federline oświadczają, że ślub nie jest prawdziwy i nie zostanie legalizowany w przyszłości. Przypomnijmy, że ceremonia odbyła się 18 września w obecności tylko najbliższej rodziny i przyjaciół.

Wideo na temat: internetowy żart
 • CeZik pod ostrzałem pytań Pieńkowskiej!

  Muzyk Cezary "CeZik" Nowak znany jest ze swoich internetowych żartów i parodii - sparodiował m.in. słynny występ zespołu Patty. Ostatnio umieścił w sieci również zmontowane wideo z brytyjskiego "Mam Talent", w którym jury zachwyca się  występem Polaka Józefa Kanii z Grodziska Mazowieckiego. CeZik zdradził w studiu "Dzień Dobry TVN", jak powstał klip, na który nabrało się tak wielu internautów

 • Przytul mnie

  Grupa nastolatków u progu dorosłości. Sara jest wrażliwa i spokojna. Dobrze się uczy i jest chwalona, czego nie można powiedzieć o jej kolegach, których interesuje wszystko poza nauką. W domu opiekuje się młodszym bratem, bo zapracowana matka pojawia się dopiero późnym wieczorem. Pewnego dnia w szkole Sara zostaje sprowokowana przez Mikkela. Starcie kończy się udawanym gwałtem, który ktoś uwiecznia telefonem komórkowym. "Teraz jesteś gwiazdą porno" żartuje jeden z kolegów. Nagranie trafia do...

 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.