• Informacje na temat:

  interwencja

Artykuły na temat: interwencja
 • "M jak miłość": Ryzykowna interwencja

  Natalka postąpi wbrew procedurom i narażając życie, postanowi na własną rękę schwytać bandytę, który napadł na Justynę.

 • Dolores O'Riordan aresztowana!

  Wokalistka The Cranberries została aresztowana w poniedziałek (10 listopada) pod zarzutem zaatakowania członka załogi podczas lotu z USA do Irlandii.

 • Wojciech Modest Amaro: Boska interwencja przyszła w samą porę!

  ...przynosiło mi prawdziwego szczęścia, czułem wewnętrzną pustkę. Boska interwencja przyszła w porę. Z mojej strony pojawił się krzyk, prośba, żeby Bóg pokazał mi, o co w tym życiu chodzi. Opamiętałem się...

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • "O mnie się nie martw": Rodzinna interwencja

  Praca wre na planie czwartej serii "O mnie się nie martw".

 • "Złota dama" : Obraz z przeszłości

  Tytułowa kobieta z filmu Simona Curtisa to Złota Adela z głośnego obrazu Gustava Klimta. Malarz uwiecznił na nim postać Adeli Bauer-Bloch, Żydówki z Wiednia, która w połowie lat dwudziestych XX wieku zmarła na zapalenie opon mózgowych.

 • Męska interwencja

  Adam i Natasza kręcą swoją własną seks-taśmę. Po obejrzeniu nagrania są mocno rozczarowani i zdruzgotani. Nie pozostaje to bez wpływu na ich życie erotyczne...

 • Eminem atakuje Iggy Azaleę

  Po Lanie Del Rey ofiarą zaczepek Marshalla Mathersa padła Iggy Azalea.

 • ​"Na Wspólnej": Smolny poprosi o interwencję... Pana Boga!

  Co zrobi Smolny (Łukasz Konopka), by nie pójść do łóżka z aktorką Dorotą Brwinowską (Marta Dąbrowska), która jest największą gwiazdą prowadzonego przez niego teatru?

 • The Weeknd pobił policjanta

  Wokalista został aresztowany w Las Vegas, po tym jak w trakcie szamotaniny miał uderzyć policjanta.

Zdjęcia na temat: interwencja
Wideo na temat: interwencja
 • "O mnie się nie martw": "Wujek-kozak"

  – Jakbym ja była takim kozakiem, wujku, to bym się wszystkim chwaliła tym siniakiem – Kaszuba po ostatniej prawniczej interwencji ma podbite oko, a dziewczynki starają się mu pomóc na różne sposoby. Zobaczcie scenę z 72. odcinka "O mnie się nie martw".

 • Druga szansa

  Andreas (Nikolaj Coster-Waldau, gwiazda serialu ,,Gra o tron'') jest detektywem i ma poukładane życie - dobra praca, piękny dom z widokiem na morze, piękna żona Anna (Maria Bonnevie - "Księga Diny'') i nowo narodzony synek. Pewnego dnia wraz ze swoim partnerem, a zarazem przyjacielem, Simonem ( Ulrich Thomsen - "W lepszym świecie'') zostaje wezwany do patologicznej rodziny. Wkrótce ta interwencja wywróci jego życie do góry nogami i Andreas stanie przed moralnymi wyborami, z których żaden nie...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1705.

  Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się w umówionym czasie na dworcu. Konduktor potwierdza, że Walawska i jej córka były w pociągu. Coraz bardziej zaniepokojony Chowański zgłasza zaginięcie żony na policji. Stan Władka wymaga pilnej interwencji lekarskiej. W szpitalu do Darka dołączają Zdzisio i Kajtek. Wszyscy w napięciu czekają na wybudzenie Cieślaka z narkozy. Amelia i Tomasz, po usłyszeniu w radiu komunikatu o ujęciu groźnych przestępców, którzy...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

Dyskusje na temat: interwencja