• Informacje na temat:

  intymne

Artykuły na temat: intymne
Zdjęcia na temat: intymne
 • P Diddy
Wideo na temat: intymne
 • Intymne sceny w "Pierwszej miłości"

  Misiek Koterski wstydzi się podrywać dziewczyny, Ania Szymańska bardzo lubi flirt a Mateusz Banasiuk uwielbia być w otoczeniu kobiet. Co jeszcze aktorzy "Pierwszej miłości" powiedzieli nam o intymnych scenach i flircie? Zobaczcie!

 • U niej w domu

  Życie Germain'a (Fabrice Luchini), znudzonego pracą nauczyciela i niespełnionego pisarza, zmieni się, gdy pozna 16-letniego Claude'a. Chłopak postanawia wkroczyć w życie rodziny szkolnego kolegi i opisywać wszystko, co uda mu się podejrzeć w cudzym domu. Relacja nauczyciela i ucznia przeistacza się w nietypową przyjaźń. Germain nie może doczekać się kolejnych tekstów. Mężczyzna pokazuje intymne opowieści Claude'a żonie i wspólnie ulegają fascynacji niezwykłym talentem chłopaka. Kolejne dni...

 • Niewinna

  Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię, gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością...

Dyskusje na temat: intymne
 • Re: "Na dobre i na złe": Intymne zwierzenia

  - do J - Radwan niech nie udziela dobrych rad Adamowi , bo sam rozbił związek Piotra i Hany , przespał się z nią , a teraz kiedy pojawiło się dziecko chce je odebrać Piotrowi.Niech nie podburza Wiki , bo sam nie jest bez winy i nie wtrąca się w tak intymne sprawy . Oni sami muszą rozwiązać ten problem.

 • Re: "Na dobre i na złe": Intymne zwierzenia

  zalezy chyba dziecku nie chce ojca a nie Oliwii ranic bez przesady xd Ale moga byc razem przeciez Adam nie kocha Oliwii .Wiki zachowuje sie tak jakby to ona byla kochanka na jedna noc a nie na odwrot .Blondi zadnych wyrzutow nie miala ze ja rani

 • Re: "Na dobre i na złe": Intymne zwierzenia

  Z sposobu jak to przedstawiają wynikałoby, ze wszyscy co mają dzieci z innych związków muszą być do końca życia nieszczęśliwi, bo nie da się tak ułożyć życia by mimo wszystko być z ukochaną osobą... a to wierutne kłamstwo. DA SIĘ !!!

 • Re: "Na dobre i na złe": Intymne zwierzenia

  oczywiście, że się da, tym bardziej, że Adam z Wiki się kochają!

 • Re: "Na dobre i na złe": Intymne zwierzenia

  Wiki kocha Adama i z nikim już nie będzie tak szczęśliwa jak z nim. Poza tym to dojrzała kobieta, a nie płochliwe dziewczę co miałoby się przejmować minami Oliwii. Najważniejsze jest, że Wiki i Adam się kochają!

 • Re: "Na dobre i na złe": Intymne zwierzenia

  dopiero będzie po tej nocy :)

 • Re: "Na dobre i na złe": Intymne zwierzenia

  Wiktoria nie powinna bać się tego dziecka ,nie jest niczemu winna ,to Adam zawinił wobec niej ,powinien jasno dać do zrozumienia Oliwi że kocha Wiktorię i chce z nią być i ustalić jasne reguły opieki nad dzieckiem . Wiktoria nie powinna mieć wyrzutów sumienia , kocha Adama i powinna dać im szansę ,powinna stawić czoła Oliwi i wyjaśnić jej że nie zamierza odbierać dziecku ojca , kocha Adama i zamierza z nim być w szczęśliwym związku, i że nie jest wrogiem jej i dziecka.

 • Re: "Na dobre i na złe": Intymne zwierzenia

  Ale ojciec Blanki nie plącze się im cały czas pod nogami jak blondi. A poza tym ona nie odpuści, widać ewidentnie że chce czegoś więcej niż "ojca dla dziecka" jak to na początku niewinnie tłumaczyła. Potem wyszło jej prawdziwe oblicze. Ona zachowuje się tak jakby miała jakieś prawa do Adama, co go zobaczy z Wiki to mina z takim wyrzutem, Wiki z nią przy boku nigdy nie będzie szczęśliwa.