• Informacje na temat:

  intymne zdjęcia gwiazd

Artykuły na temat: intymne zdjęcia gwiazd
 • Marcela Leszczak pokazała intymne zdjęcia ze szpitala!

  ...emocjonalny wpis, w którym dziękuje ukochanemu za wsparcie. "Najlepszy narzeczony i tata na świecie. I love you" - zakończyła. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Olga Kalicka pokazała wyjątkowo intymne zdjęcie! Fani mieli mieszane uczucia!

  Aktorka, 18 stycznia 2019 roku powiadomiła, że jej syn Aleksy przyszedł na świat, a ona została najszczęśliwszą mamą na świecie. Od tego momentu na profilu gwiazdy w mediach społecznościowych nie(...) znana osoba popiera karmienie naturalne!" - zachwycały się internautki. Jednak pod zdjęciem znalazły się także komentarze, które nie popierały pokazywania tak intymnego momentu między mamą a maluszkiem...

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Kate Hudson pokazała zdjęcie z intymnego momentu! Fani zachwyceni!

  Kate Hudson (39 l.) niedawno urodziła swoje trzecie dziecko. Aktorka już wróciła do pracy, choć od porodu minęły dopiero 3 miesiące. Jednak gwiazda nie zamierza zostawiać w tym czasie swojej maleńkiej córeczki samej i zabiera ją na plan zdjęciowy!

 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Emily Ratajkowski pokazała nagie zdjęcie!

  ...znaleźć także jej zdjęcia bez ubrania. Ratajkowski ma bowiem za sobą nagą sesję dla magazynu "Treats", która wzbudziła sporo kontrowersji. Oprócz tego, bez ubrania można ją oglądać także w teledysku Robina Ticke do utworu "Blurred Lines". Teraz znów postanowiła pochwalić się swoimi wdziękami. Na Instagramie zamieściła kolaż, który przedstawia jej nagie ciało. Miejsca intymne tym razem zakrywa...

 • "50 twarzy Greya": Bielizna Dakoty Johnson

  Dakota Johnson postanowiła zatrzymać niektóre intymne rekwizyty z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • ...... Alicia Arden, była gwiazda "Słonecznego Patrolu", zaskoczyła paparazzich, gdy na jednym z parkingów postanowiła stworzyć sobie przebieralnię. Przypadkowym gapiom aktorka pochwaliła się swoją dość osobliwą bielizną z dwoma otworami na pośladki. Wokalistka Charli XCX na rozdanie australijskich nagród muzycznych ARIA założyła tak krótką sukienkę, że zdjęcia jej pośladków obiegły...

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

Dyskusje na temat: intymne zdjęcia gwiazd
 • Re: Gwiazdy "M jak miłość" nago na Instagramie!

  Albo jestem inny albo świat jest inny ale na mnie te fotki nie robią wrażenia tam nic nie widać - są to normalne zdjęcia. Jakby chciały odkryć wszystko to by stanęły nago przed obiektywem i dały sobie sfotografować piersi oraz miejsca intymne a jakby nie chciałby to by założyły bikini i były by to zwykłe zdjęcia a takie niby rozbieranie się i zakrywanie wszystkiego to dla mnie coś w stylu "chcę