• Informacje na temat:

  ioan gruffudd

Artykuły na temat: ioan gruffudd
 • "UnReal": Ioan Gruffudd w nowej roli

  Ioan Gruffudd, którego ostatnio mogliśmy zobaczyć w "Forever", dołączył do obsady serialu "UnReal".

 • "Fantastyczna Czwórka": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć pierwszy zwiastun kolejnej ekranizacji niezwykle popularnego komiksu Marvela. "Fantastyczna Czwórka" wejdzie na ekrany kin w sierpniu.

 • "Kłamstwa": Premiera nowego serialu z Joanne Froggatt

  Laura (Joanne Froggatt, "Downton Abbey") jest bystrą i bardzo zaangażowaną w swoją pracę nauczycielką, która niedawno zakończyła poważny związek. Kobieta ciągle nie jest pewna, czy jest już gotowa zacząć spotykać się z innymi mężczyznami. Pewnego dnia jednak decyduje się iść na randkę z przystojnym chirurgiem o imieniu Andrew (Ioan Gruffudd, "Forever"), który jest ojcem jednego z jej uczniów...

 • Ioan Gruffudd: Nowy Bond?

  Walijski aktor Ioan Gruffudd, który zagrał główną rolę w filmie "Fantastyczna czwórka", jest kolejnym kandydatem do wcielenia się w postać Jamesa Bonda. Taka informacja pojawiła się w czwartek wieczorem, 18 listopada, na jednej z witryn internetowych.

 • "UnREAL": Zwiastun i teaser 2. sezonu

  .... W drugim sezonie wśród w obsadzie znaleźli się m.in.: B.J. Britt, Josh Kelly, Jeffrey Bowyer-Chapman, Brennan Elliot, Ioan Gruffudd.

 • Gruffudd w obronie niewolników

  Ioan Gruffudd ( "Król Artur" , "Fantastyczna czwórka" ) wystąpi w najnowszym filmie Michaela Apteda ( "Świat to za mało" ) "Amazing Grace" - donosi agencja "Reuters".

 • "UnREAL": Shiri Appleby i Constance Zimmer powrócą w 3. sezonie

  ...drugiej serii znaleźli się m.in.: B.J. Britt, Josh Kelly, Jeffrey Bowyer-Chapman, Brennan Elliot, Ioan Gruffudd. #UNREAL @ShiriAppleby & our fearless director @PeterOFallon1 pic.twitter.com...

 • Weaver, Gruffudd, Duchovny w telewizji

  Sigourney Weaver ( "Obcy- 8 pasażer Nostromo" , "Osada" ) i Ioan Gruffudd ( "Helikopter w ogniu" , "Król Artur" ) dołączą do Davida Duchovnego ( "Z Archiwum X" ) w obsadzie satyry "The TV Set". Trwają zaawansowane negocjacje ze scenarzystą i reżyserem Jake Kasdanem ("Efekt zero").

 • "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas": Które seriale zdjęto z anteny?

  Heigl ("State of Affairs"), Maggie Q ("Stalker"), Josh Duhamel ("Battle Creek") oraz Ioan Gruffudd ("Forever"). Okazało się, że nie mieli szczęścia, wybierając scenariusz i produkcję na swój comeback...

 • Król Artur i walijski Lancelot!

  Ioan Gruffudd ( "102 dalmatyńczyki" , "Helikopter w ogniu" ) zagra kluczową rolę dzielnego rycerza Lancelota w przygotowywanej opowieści o Rycerzach Okrągłego Stołu. Urodzony w 1973 roku aktor zdobył sławę jako Horatio Hornblower w popularnym brytyjskim cyklu telewizyjnym. Realizacja filmu już trwa.