• Informacje na temat:

  ireland baldwin

Artykuły na temat: ireland baldwin
 • Córka Kim Basinger i Aleca Baldwina, Ireland (21 l.), wie, co to zabawa w najlepsze! Ostatnio wybrała się z koleżanką na imprezę, podczas której wyraźnie przesadziła z alkoholem. Młoda celebrytka była już tak pijana, że nie kontrolowała swoich ruchów. Gdyby nie jej towarzyszka, miałaby zapewne problem z postawieniem choćby jednego kroku. Jakby tego było mało, marynarka, pod którą nie miała...

 • Alec Baldwin przeprosił córkę

  Amerykański aktor Alec Baldwin przeprosił w telewizji ABC za nazwanie swojej córki "bezmyślną, małą świnią". Dziecko aktora ma 11 lat.

 • Ireland Baldwin wylądowała na odwyku!

  Ireland Baldwin (19 l.) doigrała się. Najbliższy czas musi spędzić w klinice odwykowej!

 • Baldwin i Basinger: Konieczna terapia

  Mocą niedawnego postanowienia sądu w Los Angeles, Kim Basinger (50 l.) i Alec Baldwin (46 l.) muszą poddać się specjalnej terapii dla rodziców. Byłe aktorskie małżeństwo ma dzięki niej nauczyć się porozumiewać ze sobą. Wszystko z myślą o dobru ich ośmioletniej córki Ireland.

 • Kim Basinger i Alec Baldwin muszą być z niej dumni! Ireland Baldwin to prawdziwa piękność!

  Ich córka wyrosła na prawdziwą piękność! Kim Basinger (62 l.) i Alec Baldwin (57 l.) muszą być z niej naprawdę dumni. Patrząc na jej zdjęcia na Instagramie nie możemy wyjść z podziwu! Nie ma wątpliwości, że Ireland Baldwin (20 l.) odziedziczyła swoją urodę po mamie. Czy uda jej się również zrobić równie dużą karierę?

 • Alec Baldwin ma nową żonę

  Amerykański gwiazdor filmowy 54-letni Alec Baldwin ożenił się w sobotę, 30 czerwca, wieczorem z 28-letnią instruktorką jogi Hilarią Thomas.

 • Irealnd Baldwin (18 l.) po rozstaniu z chłopakiem znalazła pocieszenie w ramionach kobiety!

 • Alec Baldwin w Alei Sław

  Alec Baldwin był podekscytowany odsłonięciem jego gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Gwiazd w poniedziałek, 14 lutego, ponieważ jego córka będzie mogła teraz pochwalić się wyróżnieniami obojga rodziców.

 • Hilaria Baldwin wyjawiła smutną prawdę o swojej piątej ciąży

  Żona Aleca Baldwin (61 l.), Hilaria (35 l.), podzieliła się z fanami niezwykle smutnym wyznaniem.

 • Alec Baldwin znów będzie ojcem

  Alec Baldwin w wieku 54 lat ponownie będzie ojcem. Młodsza o 24 lata Hilaria Thomas - jego instruktorka jogi, którą poślubił w połowie ubiegłego roku, jest w trzecim miesiącu ciąży.

Zdjęcia na temat: ireland baldwin
Wideo na temat: ireland baldwin
 • Alec i Hilaria Baldwinowie po raz trzeci zostaną rodzicami. Małżeństwo oczekuje synka, który ma przyjść na świat jesienią. Na instagramowym profilu Hilarii pojawiło się zdjęcie całujących się przyszłych rodziców, trzymających niebieskiego misia. "Ireland, Carmen, Rafael, Alec i ja jesteśmy podekscytowani, że możemy oznajmić, że nasza rodzina się powiększa. Mały chłopiec pojawi się jesienią

 • 28 pokoi hotelowych

  Ona jest mężatką. On ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji, a kończy na szalonej nocy w pokoju hotelowym. Ta noc powtórzy się 28 razy, za każdym razem w innych hotelu i za każdym razem będzie inaczej. Zasada była prosta: to tylko seks bez zobowiązań. "28 pokoi hotelowych" to próba jak najpełniejszego opisania relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. Chciałem podążać z kamerą za dwójką ludzi, obserwować, jak się w sobie zakochują, śledzić zmiany w ich życiu,...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...