• Informacje na temat:

  irena

Artykuły na temat: irena
 • Irena Kwiatkowska: Jaka była prywatnie?

  Irena Kwiatkowska (†99 l.) na ekranie oraz w kabarecie bawiła i rozśmieszała. Jak się okazuje, podczas pracy potrafiła być jednak naprawdę nieprzyjemna, o czym nieraz przekonali się jej współpracownicy. Ponoć wszyscy się jej bali!

 • Irena Kwiatkowska i Kazimierz Rudzki: Serialowi małżonkowie nie mieli dzieci

  Ona - trochę staromodna i zapracowana matka Polka (w tej roli Irena Kwiatkowska), on - tradycjonalista (Kazimierz Rudzki), zupełnie nierozumiejący problemów swojego dorastającego syna Pawła (Krzysztof Musiał-Janczar). Serialowi rodzice Pawła z kultowego serialu "Wojna domowa"prywatnie nie mieli dzieci.

 • Irena Dziedzic dostawała głodową emeryturę

  ...niełatwym człowiekiem, twardym, pewnym siebie. Można o niej napisać: 'Miała charakter!'" - napisał Luter na Facebooku. Irena Dziedzic przez wiele lat przeprowadzała również wywiady dla telewizji. Po(...) nieelegancko, bo wyprowadził się po angielsku, gdy prezenterka była akurat w Stanach Zjednoczonych. Hipoteka odwrócona Choć Irena Dziedzic zmarła na początku listopada, przez dwa miesiące leżała...

 • "Wojna domowa" bawi od 50 lat

  Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Andrzej Szczepkowski i Jarema Stępowski - to gwiazdy serialu "Wojna domowa". Choć telewizyjna produkcja w reżyserii Jerzego Gruzy powstała 50 lat temu, nadal bawi nowe pokolenia widzów.

 • Irena Santor "w kiepskim stanie". Uciekła ze Skolimowa

  Irena Santor (84 l.) opuściła Dom Artystów Weteranów w Skolimowie. Według informatora jednego z tabloidów, piosenkarka "była w kiepskim stanie".

 • L.U.C. ("REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie"): Nowy album 10 listopada

  L.U.C powraca autorskim i bardzo osobistym albumem "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie", który ukaże się 10 listopada.

 • Irena Santor wraca do zdrowia!

  Kiedy niedawno Irena Santor trafiła do szpitala, fani martwi się o jej zdrowie. Okazało się, że piosenkarka, która od kilku miesięcy opiekuje się ukochanym, była po prostu przemęczona. Jej partner Zbigniew Korpolewski (83 l.) dochodzi do siebie po operacji serca. Gdy więc gwiazda pojawiła się na gali "Polki mają głos", wszyscy odetchnęli z ulgą. Choć widać, że bardzo zeszczuplała, wyglądała...

 • Dokument "Locked Down" ze Złotym Zamkiem

  Film Liat Mer "Locked Down" zdobył Złoty Zamek - główną nagrodę tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych Off Cinema w Poznaniu. Werdykt jury został ogłoszony 22 listopada.

 • Irena Santor: Życie po wielkiej stracie!

  Irena Santor (83 l.) po odejściu ukochanego musi poukładać swój świat na nowo... Nie jest łatwo...

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

Zdjęcia na temat: irena
Wideo na temat: irena
 • Archiwalny wywiad z Ireną Jarocką

  Tak piosenkarka opowiadała o swojej płycie "Małe rzeczy".

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Gdyby żyła miałaby 70 lat i wciąż by nas zachwycała

  18 sierpnia Irena Jarocka obchodziłaby swoje siedemdziesiąte urodziny. Jak zapamiętaliśmy gwiazdę sprzed lat?

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

Dyskusje na temat: irena