• Informacje na temat:

  irena dziedzic 2011

Artykuły na temat: irena dziedzic 2011
 • Wiosenne nowości 2011!

  ...) będzie próbowała pomóc jej w odzyskaniu etatu. Z kolei córka i mama Irena (Dorota Kolak) zrobią wszystko, by podnieść ją na duchu. Poza tym kobieta wkrótce odnajdzie w sobie nową pasję - gotowanie(...) interwencja lekarzy ratuje mu życie. Po zakończonej operacji Dziedzic odzyskuje przytomność. Nie poznaje jednak najbliższych... Życie po "BrzydUli" - Serialowe dossier Jacka Braciaka. Co dziś słychać...

 • Coke Live: Piątka finalistów na żywo

  W piątek, 20 maja, w warszawskim klubie Palladium na jednej scenie spotkają się finaliści tegorocznej edycji programu Coke Live Fresh Noise oraz gwiazdy: L.U.C, Kamp!, L.Stadt i ubiegłoroczny zwycięzca konkursu - zespół Irena. Koncert będzie kolejnym etapem piątej edycji Coke Live Fresh Noise.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!