• Informacje na temat:

  irena dziedzic sad

Artykuły na temat: irena dziedzic sad
 • Irena Dziedzic: Spadkobierca majątku dziennikarki idzie do sądu!

  Sadownik, który odziedziczył majątek po Irenie Dziedzic (†93 l.), złożył zawiadomienie do prokuratury. Pojawiły się bowiem tajemnicze osoby podające za rodzinę zmarłej dziennikarki.

 • Irena Dziedzic nie ma za co żyć?

  Słynna gwiazda TVP Irena Dziedzic (91 l.) otrzymała głodową emeryturę, a do tego nie ma prawie żadnych oszczędności!

 • Chcą wznowić proces ws. Ireny Dziedzic!

  Prokurator generalny ma spore wątpliwości, co do przeszłości legendy telewizji i wnioskuje, aby sąd na nowo zbadał, czy Irena Dziedzic nie współpracowała z SB!

 • Wiosenne nowości 2011!

  Borkowski) dostaje posadę w wywiadzie, w dziale analiz i szyfrów. Dwa lata później znów się spotykają. Tym razem na froncie, ale już jako żołnierze armii polskiej. "Linia życia" Premiera 7 marca, Polsat; pn -pt, godz. 19.30 Serial obyczajowy, którego akcja osadzona jest w środowisku trójmiejskich biznesmenów, lekarzy i restauratorów. Zobaczymy w nim losy trzech pokoleń: nastolatków...

 • Odroczony proces Ireny Dziedzic

  W czwartek nie ruszył proces autolustracyjny znanej w PRL dziennikarki Ireny Dziedzic, autorki telewizyjnego "Tele-Echa". Chce ona, by sąd uznał, że nie była agentką SB - o co w 2006 r. oskarżyła ją "Misja Specjalna" TVP, a co teraz potwierdza IPN.

 • Irena Dziedzic "kłamcą lustracyjnym"?

  IPN chce uznania Ireny Dziedzic za "kłamcę lustracyjnego". Adwokat tej znanej w PRL dziennikarki podtrzymuje wniosek, by sąd uznał, że nie była ona agentką SB - o co oskarżyły ją media. Warszawski sąd wyda wyrok 30 listopada.

Wideo na temat: irena dziedzic sad
 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

 • Granice bólu

  W Hiszpanii trwa wojna domowa, w jednym z ośrodków grupka dzieci zostaje uwięziona przez naukowców. Żadne z nich nie odczuwa bólu, lekarze chcą "wyleczyć" ich, stosując straszliwe tortury.