• Informacje na temat:

  irena santor

Artykuły na temat: irena santor
 • Irena Santor wraca do zdrowia!

  Irenę Santor (83 l.) trapiły ostatnio problemy zdrowotne. Gwiazda na szczęście czuje się już dużo lepiej.

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Irena Santor "w kiepskim stanie". Uciekła ze Skolimowa

  Irena Santor (84 l.) opuściła Dom Artystów Weteranów w Skolimowie. Według informatora jednego z tabloidów, piosenkarka "była w kiepskim stanie".

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Irena Santor: Życie po wielkiej stracie!

  Irena Santor (83 l.) po odejściu ukochanego musi poukładać swój świat na nowo... Nie jest łatwo...

 • Anna Dymna: Czekam na ten dzień cały rok

  Anna Dymna - wybitna aktorka filmowa i teatralna oraz pomysłodawczyni Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego finał zobaczymy 13 i 14 czerwca w TVP 2 - opowiada o tym, czego uczą nas niepełnosprawni.

 • Irena Santor: Zrobiłam raban na szpitalnym korytarzu

  Byłam lojalna, jak mówili mi, że mam robić każdego roku mammografię, to ja ją robiłam. Każdego roku - mówi "Rewii" Irena Santor (84 l.), wspominając wydarzenia sprzed 19 lat, gdy mammografia uratowała jej życie.

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Irena Santor: Co ze zdrowiem piosenkarki?

  Sprawa wyglądała groźnie, bo w ciągu ostatnich kilku miesięcy Irena Santor (83 l.) nagle zaczęła odwoływać koncerty. Przed świętami Bożego Narodzenia zrezygnowała z występu w Siedlcach, w lutym i marcu odwołała kolejne, m.in. w warszawskim Teatrze 6. piętro. Wśród wielbicieli jej talentu zawrzało.

 • Irena Santor: "Mnie niedługo nie będzie"

  Wokalistka Irena Santor o najnowszej płycie "Zamyślenie" i chorobie nowotworowej Kory.

Zdjęcia na temat: irena santor
Wideo na temat: irena santor
 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

 • Granice bólu

  W Hiszpanii trwa wojna domowa, w jednym z ośrodków grupka dzieci zostaje uwięziona przez naukowców. Żadne z nich nie odczuwa bólu, lekarze chcą "wyleczyć" ich, stosując straszliwe tortury.

Dyskusje na temat: irena santor
 • Re: "rodzinka.pl": Kariera Julii Wieniawy-Narkiewicz zawisła na włosku...

  Irena Santor tez, dzieki Bogu, nie pisala muzyki i nie pisala tekstwow - spiewala piosenki

 • Re: "Na Wspólnej": Ślub w tajemnicy

  Niech juz ta piszczałka nie przesadza. Bo nawet takie GWIAZDY jak PANI IRENA SANTOR takich głupot nie wypisują i nikt JEJ nie sledzi

 • Re: "07 zgłoś się": Superglina z PRL-u

  A dziś mamy ogrodzone lasy, płoty na górach, z napisem zakaz wstępu, za moment będą nad morzem płatne plaże, jak już niektóre jeziora.... , jakże prawdziwie śpiewała Irena Santor , już nie ma dzikich plaż....

 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  Anny German już nie ma wśród nas. Pani Irena Santor jednak nadal śpiewa , polecam jej występy.Nie czekajcie aż odejdzie.

 • Re: Darzą mnie sympatią

  Jakoś nie kojarzę tej gwiazdy z czymś znaczącym. Ładna buzia i figura to tyle. Ale dla większości dziennikarzy to już wystarczy by być gwiazdą. Gwiazdą tamtych lat to była dla przykładu Irena Santor. Trojanowska pojechała robić na Zachodzie i tam dopiero "zaistniała".