• Informacje na temat:

  irena santor ostatnia plyta

Artykuły na temat: irena santor ostatnia plyta
 • Irena Santor: Co ze zdrowiem piosenkarki?

  Sprawa wyglądała groźnie, bo w ciągu ostatnich kilku miesięcy Irena Santor (83 l.) nagle zaczęła odwoływać koncerty. Przed świętami Bożego Narodzenia zrezygnowała z występu w Siedlcach, w lutym i marcu odwołała kolejne, m.in. w warszawskim Teatrze 6. piętro. Wśród wielbicieli jej talentu zawrzało.

 • Blue Cafe: Zespół nie do podrobienia

  Blue Cafe to jeden z tych zespołów, któremu mimo ogólnej zapaści na rynku fonograficznym, udało się przebić i zyskać przychylność szerszej publiczności. O łódzkim zespole pozytywnie, choć nie bezkrytycznie, wyrażają się m.in. Irena Santor, Marek Sierocki, Krzysztof "K.A.S.A." Kasowski i Elżbieta Zapędowska.

 • Irena Santor: Nie odchodzę ze sceny!

  Irena Santor (82 l.) zapowiadała koniec kariery, ale porzuciła ten pomysł. Co ją do tego skłoniło?

 • Wybieramy królową polskiej piosenki!

  Maryla Rodowicz i jej wielkie przeboje, a może Irena Santor i jej potężny głos? Wielka diwa Violetta Villas czy współczesna autorka wyśmienitych tekstów Katarzyna Nosowska? Z okazji 50-lecia polskiej piosenki wybieramy królową - ikonę polskiej sceny muzycznej.

 • Czesław i Paulla wygrali

  Występy wielkich polskich gwiazd sprzed lat, m.in. Haliny Kunickiej, Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej, uroczysty występ Ireny Santor z okazji jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej oraz plebiscyt "trendy", który wygrała Paulla, odbyły się w sobotni (27 czerwca) wieczór - drugiego dnia sopockiego festiwalu TOPtrendy.

 • Dziś opolskie Superjedynki

  W sobotę, 16 czerwca, poznamy laureatów Superjedynek - przeglądu tego, co w polskiej muzyce zdarzyło się od ostatniego festiwalu w Opolu.

 • Oni odeszli. Wspominamy zmarłych związanych z muzyką

  Nagła śmierć Amy Winehouse, odejścia Karin Stanek, Macieja Zembatego czy perkusisty Piotra "Stopy" Żyżylewicza - świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy stał się uboższy o wiele cenionych postaci. Wspominamy nie tylko muzyków, lecz również promotorów, producentów czy dziennikarzy.

 • "Obraz naszych poszukiwań"

  W grudniu 2004 roku do sklepów trafiła płyta "Skalary, mieczyki, neonki", która na pewno była zaskoczeniem dla fanów grupy Myslovitz, znających ją z przebojów typu "Długość dźwięku samotności" czy "My". Album wypełniony jest bowiem w większości instrumentalnymi, psychodelicznymi kompozycjami, które ciężko nazwać klasycznymi utworami. Co więcej, podczas promocyjnej koncertowej mini-trasy po Polsce, zespół nie zagrał żadnego przeboju, mimo gorących próśb publiczności. O nowej płycie,...

 • "Zostawcie nas w świętym spokoju"

  Budka Suflera to jeden z najdłużej działających zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grupie stuknęła trzydziestka, co zostało uczczone jubileuszowym koncertem na festiwalu w Opolu. Jednocześnie, w maju 2004 roku, ukazała się płyta "Jest", której dopełnieniem ma być album z największymi przebojami, "Było". Mimo nieprzychylnej postawy części krytyków muzycznych, Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera, ma życzliwy stosunek do mediów. Zachowuje filozoficzny dystans w stosunku do złośliwych...

 • Górniak w jury ze Steczkowską

  W świątecznych dekoracjach i wielkanocnej atmosferze serial owe gwiazdy zmierzą się wokalnie w sobotnim odcinku "jak Oni śpiewają". W rywalizacji pozostało 10 uczestników. W fotelu jurora zobaczymy gościnnie Justynę Steczkowską.