• Informacje na temat:

  irka plebania

Artykuły na temat: irka plebania
 • "Plebania": Zapomniana gwiazda "Plebanii" jest w ciąży!

  Pamiętacie Irkę Tosiek z "Plebanii" i wcielającą się w nią Małgorzatę Teodorską? Aktorka, o której słuch zaginął po zakończeniu zdjęć do serialu, właśnie przypomniała o sobie, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem...

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • "Plebania": Mówiła o niej cała Polska. Co dzisiaj robi Małgorzata Teodorska?

  Małgorzata Teodorska zyskała sławę dzięki roli w serialu "Plebania". Po zakończeniu serialu aktorka zniknęła z show biznesu. Wyjechała z Polski i nikt nie wiedział, co się z nią dzieje.

 • Na planie filmowym 828. odcinka serial u "Plebania" nagrywano profesjonalną sesję zdjęciową serialowej Irki, w którą wciela się Małgorzata Teodorska.

 • Jak została Irką?

  Małgorzata Teodorska, czyli Irka Tosiek z "Plebanii", została mamą, gdy była uczennicą liceum. Z powodu ciąży musiała przerwać naukę.

 • "Plebania" kontra "Barwy szczęścia"

  Już dziś kolejny, 5. odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają", w którym zgodnie z regulaminem odpadnie kolejny uczestnik. W ubiegłym tygodniu nominowane zostały... dwie kobiety: Małgorzata Teodorska ("Plebania") i Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia"). Która spośród nich będzie musiała opuścić program, dowiemy się o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat.

 • Plebania

  Irka wybiera się do kościoła na mszę.Witolda irytuje zbytnia wg niego gorliwość religijna Irki. W kościele pod czujnym okiem Wiki ministranci instalują...

 • Gwiazda filmowa w "M jak..."

  Małgorzata Teodorska, czyli Irka Tosiek z serial u "Plebania", pojawi się również jako gwiazda filmowa w "M jak miłość". Agencja Tomka Chodakowskiego będzie ją ochraniać.

 • Plebania

  Irka radzi się Witolda co zrobić w sprawie Jurka. Czy wspólnicy powinni mu wypłacić jego część zysku, czy tez odkupić od niego udziały w Arce? Marzena...

 • Czy gwieździe serial u "Plebania" wypada fotografować się z dekoltem "niemal do samego pasa"? - z braku laku zastanawia się "Fakt".

Zdjęcia na temat: irka plebania
Wideo na temat: irka plebania
 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: irka plebania