• Informacje na temat:

  irlandzka piosenkarka

Artykuły na temat: irlandzka piosenkarka
 • Rozwód po 18 dniach małżeństwa

  ...małżeńskiego. W szczerym liście do fanów piosenkarka przyznała, ze chciała utrzymać całą sprawę w tajemnicy. Artystka wyjaśnia, że decyzja o ślubie była zbyt pochopna, dlatego zdecydowała się zakończyć związek z Barrym Herridgem. "Czułam, że on był bardzo nieszczęśliwy w tym związku, dlatego podjęłam decyzje o rozstaniu" - czytamy w oficjalnym komunikacie piosenkarki. W przeszłości irlandzka...

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Rihanna o Farrellu: Jest bardzo seksowny

  Rihanna nie zajęła na razie miejsca u boku byłego partnera i ojca dziecka Alicji Bachledy-Curuś . Piosenkarka zdementowała plotki, jakoby spotykała się z Colinem Farrellem . Podkreśliła jednak, że ma na niego ochotę...

 • Słynna piosenkarka chce popełnić samobójstwo?

  Czy irlandzka wokalistka Sinead O'Connor chce popełnić samobójstwo? Ostatnie wpisy artystki na Twitterze wywołały obawy o równowagę psychiczną Irlandki.

 • Adele wraca do zdrowia

  Adele , która jeszcze niedawno obawiała się, że traci głos, jest coraz bliżej powrotu na scenę. Brytyjska piosenkarka zapewnia, że po przebytej operacji czuje się coraz lepiej.

 • Irlandzkie piosenki Briana McFaddena

  Irlandzka piosenkarka Sinead OConnor zaśpiewała gościnnie na najnowszej płycie swojego rodaka, Briana McFaddena. Album "The Irish Connection" zawiera piosenki nagrane przez największe gwiazdy irlandzkiej sceny rockowej w interpretacji byłego wokalisty Westlife.

 • Nowe wieści o "ciąży" Edyty Górniak! "Jej organizm mógłby nie poradzić sobie..."

  Do smutnych przemyśleń doszła piosenkarka, która od lat narzeka na brak szczęścia w miłości.  Jej małżeństwo z muzykiem Dariuszem K. zakończyło się rozwodem. Do historii przeszedł także ostatni romans gwiazdy z początkującym irlandzkim aktorem Williamem McKinney’em. Pytana o sprawy sercowe piosenkarka wyznała nieoczekiwanie, że już nigdy w życiu nie stanie przed ołtarzem. "Nie, nie chciałabym...

 • Piosenkarka opuściła szpital, aby odejść wśród bliskich

  Po tym, jak lekarze stwierdzili, że nie można już niczego zrobić w walce z nowotworem, irlandzka wokalistka Bernie Nolan opuściła szpital. Chce spędzić swoje ostatnie dni w zaciszu domowym wśród bliskich.

 • Edyta Górniak znalazła w końcu odpowiedniego partnera?! Allan go polubił?

  Edyta Górniak (44 l.) znowu jest zakochana. Nie dość, że nowy partner, to spełnienie jej marzeń, to w dodatku Allan (12 l.) znalazł wspólny język z nowym partnerem mamy.

 • Pedofilia w irlandzkim Kościele: Bono chowa głowę w piasek?

  Irlandzka wokalistka Sinead O'Connor oskarżyła swojego rodaka, słynnego Bono z U2, o hipokryzję w sprawie pedofilii w irlandzkim Kościele.