• Informacje na temat:

  irokez gwiazd

Artykuły na temat: irokez gwiazd
 • Gwiazdy w latach 80-tych

  Krzysiu Hanke. Z irokezem na głowie, śpiewający liryczną piosenkę z refrenem "O, Ela, straciłaś przyjaciela" u stóp Eli Zapendowskiej, był prawdziwą gwiazdą tego wydania. Wyjątkowym talentem i głosem(...) Elżbieta Zapendowska. I podobnie wypadła cała reszta gwiazd "środka" - bez rewelacji, bez niespodzianek. Ola Zienkiewicz przebrnęła przez słynny przebój Bajmu "Nie ma wody na pustyni", Bożena Dykiel...

 • Paweł Małaszyński: Kopciuszek z irokezem

  - Dla mnie ta historia to współczesna wersja bajki o Kopciuszku, tyle że Kopciuszkami są ci wszyscy faceci - mówi Paweł Małaszyński, gwiazda filmu "Facet (nie)potrzebny od zaraz".

 • Ewa Minge odpowiada fance: "Mózgu nie kupisz"

  ...się w krótkich, czarnych włosach, ułożeniem przypominających irokeza. Jednej z internautek najnowszy wygląd projektantki nie spodobał się do tego stopnia, że postanowiła napisać o tym w komentarzu(...) internautka. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać.   "Nie oszukujmy się, czy ja panią, pani X pytałam o zdanie na temat mojej fryzury ???? Szanowna pani katastrofa, to jest pani zachowanie...

 • Open'er: Chopin, Doda i Nergal

  Gwiazdami drugiego dnia Open'er Festival w Gdyni byli m.in. nieobliczalni Die Antwoord, ekscentryczna Grace Jones czy będący w przededniu wydania oczekiwanego albumu Klaxons. Natomiast koncert największej piątkowej gwiazdy - Massive Attack, nasączony był odniesieniami do polskiej kultury, polityki i show-biznesu.

 • Wraz z wydaniem płyty "Modern rocking" wizerunek gwiazdy dość mocno ewoluował. Aga zaczęła śpiewać popowe kawałki, zasiadła w fotelu jurora "Mam talent" i wyraźnie złagodniała. W pewnym momencie fani(...) fryzury. Wygoliła pół głowy, a resztę włosów postawiła na irokeza.  Fotka na Instagramie, na której zaprezentowała się w tej osobliwej fryzurze, mocnym makijażu i z zapadniętymi kościami policzkowymi...

 • Jarocin: Festiwal rozpoczęty

  Koncertem zespołu Mass Kotki z Warszawy rozpoczął się w piątek, 3 czerwca, w Jarocinie (woj. wielkopolskie) "Jarocin PRL Festiwal". W miejscowym amfiteatrze w pierwszym dniu zagra w sumie 15 zespołów, z których dwa najlepsze wystąpią w nagrodę w sobotę, w wielkim koncercie na miejscowym stadionie, którego gwiazdami będą Armia, Dezerter, Variete, Kobranocka, Dżem i TSA.

 • Grzegorz Damięcki po raz trzeci został ojcem w wieku pięćdziesięciu lat

  Kiedyś uważał, że granie w reklamach czy serialach jest niegodne zawodu aktora. Dziś, gdy stał się gwiazdą polskiego kina, przeprasza za tamte słowa. Przyznaje, że w trudnych finansowo momentach brał(...) rodziców, którzy rozstali się pod koniec lat 70. Był nastolatkiem i bardzo przeżył ich rozstanie. W liceum nie zdał z klasy do klasy. Chodził z ogoloną głową i postawionym na cukier irokezem. Wtedy...

 • Coke Live: Umizgi Jareda Leto

  Aż 45 tysięcy widzów bawi się podczas tegorocznego festiwalu Coke Live w Krakowie. Bohaterem pierwszego dnia imprezy był bez wątpienia Jared Leto - wokalista amerykańskiej grupy 30 Seconds To Mars.

 • Katarzyna Żak już nie pośpiewa

  Uczestnicy programu "jak Oni śpiewają" tym razem zaprezentowali się w klimacie szalonych lat 80., czasów żelowanych fryzur i popowo-dyskotekowych przebojów. W fotelu czwartego jurora zasiadł idol z tamtych lat, przeżywający obecnie druga młodość Jan Borysewicz, gitarzysta i lider Lady Pank. Z programu musiała odejść Katarzyna Żak. "Pan totolotek" nadal się trzyma.

 • Startuje Przegląd Piosenki Aktorskiej. Przyjedzie Asaf Avidan

  Konkursem Aktorskiej Interpretacji Piosenki, w którym weźmie udział 20 młodych wykonawców, rozpocznie się w piątek (15 marca) 34. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zwycięzca PPA, który potrwa do 24 marca, otrzyma Grand Prix, statuetkę Tukana Złotego i 10 tys. euro.