• Informacje na temat:

  irokez polska

Artykuły na temat: irokez polska
 • "Na noże": Piotr Stramowski wyruszy na podbój Hollywood?

  Piotr Stramowski dopiero 4 lata temu skończył krakowską szkołę teatralną, a jest już jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Aby jednak zyskać sympatię widzów, musiał zmienić się nie do poznania - w krótkim czasie przeszedł metamorfozę, po której - jak żartuje - zobaczył w lustrze zupełnie innego faceta, w dodatku faceta, który... wzbudza strach. Irokez, tatuaże (większość wykonana...

 • "Staram się pracować cały czas"

  Michaela Monroe pamiętają zapewne starsi fani hard rocka w Polsce. W latach 80. przyjechał on do naszego kraju na koncerty z zespołem Hanoi Rocks, który...

 • "Bez obsesji"

  Renata Przemyk to bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalnych śpiewających pań w Polsce – zarówno jeśli chodzi o rodzaj wykonywanego repertuaru, jak i ze względu na image, znacznie różniący się od scenicznego wizerunku tabunów piosenkarek promowanych przez duże wytwórnie płytowe. Od piosenki studenckiej po ostry rock, od lirycznych, melancholijnych ballad po punkowy czad i ostry, przeszywający krzyk – oto Renata Przemyk, zawsze pełna sprzeczności. Z wokalistką rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • Depeche Mode: Najlepsza impreza w mieście

  Kiedy w hali gasną światła, a na wielkiej kuli umieszczonej tuż nad sceną pojawia się napis "Hello", publiczność wydaje ze swych gardeł przeraźliwy krzyk. Tak zaczyna się koncertowe DVD Depeche Mode "Live in Milan", dokumentujące niedawno zakończoną trasę "Touring The Angel".

 • Najlepsze tria wszech czasów

  "Power trio", czyli gitara-bas-perkusja, to dla wielu muzyczna konfiguracja idealna. Z okazji warszawskiego koncertu Placebo prezentujemy listę najlepszych rockowych trio wszech czasów.

 • Gdzie się bawić tego lata?

  Za nami połowa lipca, a muzyczne lato rozkręca się na dobre. Do historii przeszły już m.in. Open'er Festival, Hunter Fest czy koncerty Celine Dion i Nelly Furtado, a już wkrótce kolejne muzyczne atrakcje: festiwal w Jarocinie, święto czarnych brzmień Wrocław 2012 Festival, Przystanek Woodstock czy występ Iron Maiden.

 • Ta Armia jest niezwyciężona

  To będą bardzo głośne urodziny, jak na punkrockową imprezę przystało - 11 czerwca, w stołecznym Parku Sowińskiego, tort zdmuchnie zespół Armia, hałasujący na tym łez padole już od 25 lat. W przeddzień ich święta udało nam się namówić Tomasza Budzyńskiego, lidera grupy, na kilka słów podsumowania.

 • Open'er: Chopin, Doda i Nergal

  Gwiazdami drugiego dnia Open'er Festival w Gdyni byli m.in. nieobliczalni Die Antwoord, ekscentryczna Grace Jones czy będący w przededniu wydania oczekiwanego albumu Klaxons. Natomiast koncert największej piątkowej gwiazdy - Massive Attack, nasączony był odniesieniami do polskiej kultury, polityki i show-biznesu.