• Informacje na temat:

  iron

Artykuły na temat: iron
 • Iron Curtain Rising

  Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest...

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Netflix: Premiera drugiego sezonu "Iron Fist"

  Dzisiaj w serwisie Netflix pojawi się najnowsza odsłona serialu "Iron Fist" z Finnem Jonesem i Jessiką Henwick w rolach głównych.

 • Paul Di'Anno: Bestia nadejdzie później

  Koncertowe DVD "The Beast Arises" Paula Di'Anno, byłego wokalisty Iron Maiden, ukaże się z trzytygodniowym poślizgiem.

 • Netflix: Premiera serialu "Iron Fist"

  ...tygodnie przed emisją w Polsce. "Marvel: Iron Fist "  opowiada historię milionera Danny’ego Randa (Finn Jones), który powraca do Nowego Jorku po kilku latach nieobecności. Chcąc odbudować rodzinne bogactwo musi walczyć ze skorumpowaną rzeczywistością Nowego Jorku. Tytułowy Iron Fist jest mistrzem kung-fu oraz posiada umiejętność przywołania niesamowitej mocy Żelaznej Pięści. W serialu występują: Finn...

 • Bruce Dickinson ma raka. Lekarze są dobrej myśli

  Pod koniec 2014 roku u wokalisty Iron Maiden wykryto nowotworowe zmiany na języku.

 • "Iron Fist": Powstanie drugi sezon?

  Podczas konwentu Comicpalooza 2017 wcielający się w tytułowego bohatera Finn Jones wyznał, iż być może fani zobaczą bohatera w klasycznym stroju już w... drugim sezonie. "Myślę, że zobaczymy Danny'ego w kostiumie w kolejnej serii. Mam też nadzieję, że będę również mógł założyć maskę Iron Fista". Finna Jonesa zobaczymy za niedługo w serialu "The Defenders", w którym Matt Murdock (Charlie Cox...

 • Robert Downey Jr. ("Sherlock Holmes", "Avengers", "Iron Man") jest tegorocznym laureatem nagrody MTV Generation. Hollywoodzki gwiazdor odbierze wyróżnienie 12 kwietnia.

 • "Iron Fist": Mamy zwiastun!

  Danny Rand wraca do domu! Netflix udostępnił pełny zwiastun serialu o czwartym bohaterze "The Defenders". Żelazna Pięść zadebiutuje w serwisie 17 marca 2017 roku.

 • Robert Downey Jr: Heros o wielkim sercu

  Prawdziwe bohaterstwo to nie tylko siła mięśni i tytanowa zbroja, ale też wielkie serce. W filmowym uniwersum Marvela Robert Downey Jr. wciela się w rolę Iron Mana, który walczy przede wszystkim o pokój na świecie. Jak się okazuje, w prawdziwym życiu aktor także jest wrażliwy na los potrzebujących i zawsze pamięta o innych ludziach, zwłaszcza tych najmłodszych.

Zdjęcia na temat: iron
Wideo na temat: iron
Dyskusje na temat: iron